نتایج جستجو برای عبارت :

امروزززز خیلی پرکار

ساعت شش پاشدم درسو دوره کردم ، امتحانو دادم. پروژه رو نشون دادیم (که یکم ایراد داشت)؛ بعدش به استاد گفتم میشه زود صحیح کنین از استرسش بیایم بیرون( البته استرسشو نداشتم بیشتر کنجکاو بودم ببینم چند میشم، نمیدونم چرا این حرفو زدم) که استاد گفت اصلامیخواین همین الان صحیح کنم؟ گفتم اره، هیچی دیگه صحیح کرد با مهربونی و ارفاق :) و شدم ۱۶.۲۵ از ۱۹ . حالا نمره های عملی هم هست. بعد هم رفتیم بستنی خوردیم با شیوا. اومدم یکم پروژه کاری انجام دادم، بعد ،خوابی
خاطره ای از شهید محمود رضا بیضایی
مجاهد پرکار
بسیار پرکار و تلاشگر بود . تا دیر وقت کار می کرد و گاهی چندین روز به خانه نمی آمد!! حتی با اصرار های او در محل کارش تصویب شد که جمعه ها هم سر کار بیایند.یک بار درحضور حاج قاسم سلیمانی شروع کرد به صحبت کردن برای بچه های گروه ، گفته بود : من اینطوری فهمیده ام که خداوند شهادت را به کسانی می دهد که پر کار هستند و شهدای ما غالبا همین طور بوده اند.حاج قاسم هم گفته بود : بله همین طور است.
یک بار وقتی بعد از شها
واقعا کلی حرف دارم ولی ازون جایی که بر اثر فعالیتای جوگیرانه پسا آخرین امتحان له له شدم فقط یه کوچکشو میگمآقا امروز ،پرکار ترین،پر استرس ترین،نکبت بار ترین،اعصاب خورد کن ترین و مزخرفترین سال تحصیلی این جانب تماااااام رفت^__________^
بسم الله الرحمن الرحیم
ابوالفضل توی شرایطی مهمون بخش ما شد که به معنای واقعی به بخش عفونی تبدیل شده بود،دوتا بیمار به شدت پرکار عفونی داشتیم که دم به ساعت باید آنتی بیوتیک میگرفتن و شرایط بیماری روانشون کار رو سخت کرده بود.
ادامه مطلب
همیشه به حواس پرت بودنم علی رغم حافظه خوبم افسوس خوردم!
مورد های بسیاری برام اتفاق افتاده که دلیل اصلیش جواس پرتیم بوده.
اخریش همین چند وقت پیش وباز گذاشتن گاز بود!
دیشب بعد از یک روز پرکار به علت اینکه شب قبلش هم خوب نخوابیده بودم تصمیم گرفتم زود بخوابم.

ادامه مطلب
تمام طول هفته را منتظری تا جمعه برسه، چه روزهای پرکار و پر تنش و چه روزهای آرام و بی صدا. فکر میکنی جمعه روز خاصی هست، یک اتفاق نو رخ میده، یا کلی استراحت میکنی و خستگی کل هفته از تنت درمیره اما جمعه میرسه و تازه دلتنگ روزهای هفته میشی! شاید واقعا جمعه ها هیچی نداره جز دلتنگی. جمعه ها سوت پایانه، جمعه ها آخر جاده است!
اما با این حال روزهای هفته با یک دلخوشی سپری میشه، دلخوشیه رسیدن جمعه ای که تو میخوای!
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
سال نو شد و من امیدوارم. امیدوارم به لحظه های خوب ، به سلامتی و به شادی. به این که تکتکمون خوب می سازیمش که بدون تلاش ما عمرمون ارزششو نداره. امیدوارم سلامتی به کشورم و به تمام جهان زودتر برگرده و بتونیم مثل قبل راحت زندگی کنیم در کنار هم. 
من که میخوام از همین اول سخت بگیرم چون جزو مهمترین سالهای زندگیم هست. بریم که یه سال جدی و پرکار و پراز اتفاقهای خوب رو پشت سر بذاریم و سال دیگه رو با دلی خوش تر جشن بگیریم.  
امروز نمره امتحان بانک مشخص شد و استاد گفت نمره من که ۸.۴۵ از ده هست بالاترین نمره کلاس شده. خداروشکر واسه نمره خوبم و انشاا... هممون همیشه موفق باشیم. 
امروز خیلییی خسته ام و باید یک مطلب ۲۰۰۰ کلمه ای بنویسم که ترجمه ای و تالیفی به صورت توفیق هست. الان حدود ۸۰۰ کلمه نوشتم. اما با کیک خوشمزه و پفک دارم به خودم امید میدم که بنویسم :) 
تازه یه نمونه تست دیگه و چند تا محتوا هم باید بنویسم. که اونارو گذشتم واسه فردا. 
الانم برم یکم اینستا و بعد ادامه ک
و اما بعد از سلام
آخرهفته خوب و پرانرژی بود خداروشکر
و هفته ای پرکار آغاز شد ولیکن  یکم خستم انشالله که حل بشه
دلم مثه یه شیشه بخار زده تو زمستون شده با این که هوا  گرررمه دنبال علتم امااااا0.
ولی فردا روز بزرگیه عرفه روز شناخت ای کاش بتونیم درکش کنیم 
حضرت ثارالله و درک کنیم خودم و میگم آدم بشیم
و اما تیتر زدم همیشگی ترین فقط به خاطر یه بیت اونم باشه حسن ختام  امشب با یه دعا         الهی العفو 

ای همیشگی ترین عشق  در حضور حضرت تو ....

یاعلی م
#ضرورت_مطالعه #هم_اندیشان
چرا باید کتاب بخوانیم⁉️
با کتابخوانی، سلامت مغز و فعال بودنش حفظ می‌شود. این عضو پرکار بدن نیز مانند سایر اعضا و جوارح بدنمان، میل زیادی به کم کاری و فرسایش دارد! همانطور که باشگاه های بدنسازی به ما کمک می‌کنند
ادامه مطلب
یک روز گذشت ولی انقدر عید غدیر بزرگ هست و ارزشمند حیفم میاد به هر کسی که این مطلب رو می خونه تبریک نگم :) امیدوارم که عید غدیر بر شما مبارک باشه و هر روز و هر روز بیشتر و بیشتر به عشق علی علیه السلام زندگی کنید .
اما دیروز جشن عید غدیر داشتیم همراه با قرعه کشی که 15.000.000 تومن جایزه بین 16 نفر قرعه کشی شد و تا آخر شب هم دورش بودیم .. شیرازی های اطراف شریف آباد می دونن که تو چمن مصنوعی سر چهارراه چه خبر بود .. روز خیلی سخت و پرکاری بود طوریکه از ظهر تا ساعت
یک روز گذشت ولی انقدر عید غدیر بزرگ هست و ارزشمند حیفم میاد به هر کسی که این مطلب رو می خونه تبریک نگم :) امیدوارم که عید غدیر بر شما مبارک باشه و هر روز و هر روز بیشتر و بیشتر به عشق علی علیه السلام زندگی کنید .
اما دیروز جشن عید غدیر داشتیم همراه با قرعه کشی که 15.000.000 تومن جایزه بین 16 نفر قرعه کشی شد و تا آخر شب هم دورش بودیم .. شیرازی های اطراف شریف آباد می دونن که تو چمن مصنوعی سر چهارراه چه خبر بود .. روز خیلی سخت و پرکاری بود طوریکه از ظهر تا ساعت
فردا و پسفردا کلی امتحان دارم، دوتا درس تخصصی و سنگین که استادش کلا میانترم بدی یا ندی نمره ای نمیده، خب این داره وسوسم میکنه که نرم امتحان رو بدم و تمرکزم رو بذارم روی پایانترم، نمیدونم این از روی تنبلیه یا درست بودن نظرم.
خب درسارو قبلا یکبار دوره کردم و باید یبار دیگه قبل امتحان دوره کنم اما خب نشد و درگیر کارای دیگه بودم. کلا این هفته از هفته های پر کارو بی برنامم بود، احساس خستگی دارم و دلم یه زنگ تفریح میخواد.
باید یه کاری برنامه ای چیزی
قیمت سئو داخلی سایتقبل از از اتمام هر نوع بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو درونی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا مایه جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. قصد از سئو درونی سایت سپریدن کارهایی در درون خود سایت است که مایه نمایه شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو درونی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت
#ضرورت_مطالعه #هم_اندیشان
چرا باید کتاب بخوانیم⁉️
با کتابخوانی، سلامت مغز و فعال بودنش حفظ می‌شود. این عضو پرکار بدن نیز مانند سایر اعضا و جوارح بدنمان، میل زیادی به کم کاری و فرسایش دارد! همانطور که باشگاه های بدنسازی به ما کمک می‌کنند
ادامه مطلب
امروز از ساعت سه بیدار شدم و دیگه خوابم نبرد. اصلا یجوری شدم از ساعت نه شب خوابالود میشم حتی چشمام قرمز میشه انگار یه قرن هست که نخوابیدم. حالا این حال خوبمو میبینی دیروز که معاشرتمم خوب بود به نسبت خودم ولی از قضا قرصی که موتورمو راه انداخته نیست و دو هفته است توزیع نشده :/ امروز که مها میره قراره برای منم ببره دارومو عوض کنه. باورم نمیشه خدا کنه تغییر بدی نیفته من اوکی بودم با این وضعم. هووووف
بابام میگه چراغای دورو روشن کن بشین سر کارت. دیگه ب
امروز روز خوبی بود به همه ی کارام رسیدم تقریبا. پیاده روی هم رفتم حتی آشپزیم کردم. یه غذای جدید. فقط دو فصل دیگه مونده از کتابم شاید بشینم پاش از الان تا صبح تمومش کنم شایدم خوابم بگیره نمیدونم. به نظرت چیکار کنم. کتابخونمو هم مرتب کردم همه کتابایی که نخونده دارمو گذاشتم یه جا دیدم چقدر کتاب میتونم بخونمشون تا برم کتاب بخرم. اما بعد از این کتابم اول کتاب کوچولوئه ی سونتاگ رو میخونم بعدش شاید اکران اندیشه رو بخونم بعد اون دکارت رو بخونم شایدم ا
این هفته رو میتونم بگم پرکار‌ترین هفته زندگیم بود، از تدکس بگیر تا امتحان مبانی و ارائه طراحی وب و یادگرفتن ری‌اکت؛ ولی خب به قول یکی همه چیو امتحان کن تا بفهمی راهی که میخوای چیه و من با اینکه اینهمه به فنا رفتم و قیافه‌م شبیه جنازه‌ها و کارتن‌خواب‌ها شده بود، دوس داشتم کاری که میکردم رو، حتی وقتی که میلاد این عکسو ازم گرفت و من اعصابم واقعا خورد بود تو اون لحظه، باز لذت‌بخش بود برام کاری که میکردم.از طرفی دیدم که مهارت کار گروهیم چقد کم
بسم‌الله
اصلا نفهمیدم آبان چطوری گذشت!
امروز آخر آبانه و این ماه هم پر از چالش و اتفاق و ماجرا بود.
جلسه با استادم و اینکه گفت میتونم دفاع کنم اما اون ایراد لعنتی که پیدا نمیشه و دانشجوش تن و بدن منو میلرزونه که این ایراد اساسی داره!!
ارائه دیروز مانا و شروع دو هفته پرکار و پر استرس ...
احساس می‌کنم مغزم گنجایش نداره، داره می‌ترکه، حتی تو خوابم مغزم استراحت نمی‌کنه ازخپاب که بیدار میشم خسته‌ترم ...
چرا این پایان‌نامه عزیزترازجان تموم نمیشه؟!
چگونه یک ماسک روشنایی را اعمال کرده و به کار ببریم
حالا که ماسک ها را داریم، بیایید نحوه به کارگیری آنها را تعلیم دهیم. همانطور که پیشتر گفتم، می توانید ماسک های روشنایی را به هر لایه یا دسته جمعی که بتوان از یک ماسک لایه بر روی آن کاربرد کرد، اعمال کنید؛ از دسته لایه های یکپارچه کردن  شده (merged layers)، لایه های تنظیماتی، گروه ها، اشیاء هوشمند یا اسمارت آبجکت ها و غیره.
 حال که این تقسیم به کاربرد و استعمال ماسک های روشنایی ایجاد شده می پردازد، پ
این تخته نرداز ۷ لایه پلی استر تشکیل شدهو صد در صد ضد آب صد در صد ضد خشدارای برترین‌ و مسن ترین چوب گردو سیاه معرق کاری دو رنگ پرکار با ارزش ترین و ماندگار ترین کادوئی که میتوانید انتخاب کنید مشخصات تخته نرد :دارای تخته نرد و شطرنجسایز : ۵۰در۵۰جنس: چوب گردو اعلاوزن : ۳کیلو و ۷۴۰ گرم طراحی داخل تخته نرد صد درصد معرق کاری معرق کاری : دستی با دقت بالا رنگ : پلی استر دو‌مواد هفت لایه
قیمتِ سیگار؛ حالم را گرفتداغیِ سشوار؛ حالم را گرفت
تنگیِ تیشرت؛ قلبم را شکستچسبیِ شلوار؛ حالم را گرفت
جنگ، بی آبی، تورّم، قطع برقمجریِ اخبار حالم را گرفت
فکر می‌کردم که خیلی خوشگلم!!دیدن « گلزار » حالم را گرفت
آدمِ بی کار؛ وقتم را ربودآدمِ پرکار حالم را گرفت
گرچه بابا داد پولش را ولیقیمتِ تالار حالم را گرفت
هی خدا بخشید جرمم را ولیوقتِ استغفار حالم را گرفت!
زیر میزی، نرخِ دارو، آمبولانسغصه‌ی بیمار حالم را گرفت
گُل مرتّب کرد احوالِ مرادر ک
میخوام یه دختر قوی باشم. یه دختر قوی که به مشکلات و درگیریهاش ـ هرچیزی که هست ـ اجازه نمیده تا حالشو بد کنن یا سنگی جلوی پاش بشن. میخوام یه دختر پرکار و شاد باشم! دختری که هیچ چیز نمیتونه مانع کار کردنش بشه و با تلاشش آرزوهاشو برآورده میکنه. میخوام دختری باشم این چنینی. که عزیزانش لذت ببرن از بودنش و زندگی کردنش. میخوام اونهارو هم خوشحال کنم. میخوام با هر سختی ای که هست ـ هرچیز ـ از زندگیم لذت ببرم و کار کنم و بجنگم و به ناراحتی هام اجازه ندم تا
تخته نرد فوق لوکس و حرفه ای چوب گردو لبه گرد از تولید به فروش، بدون‌واسطه (عمده و‌ تک)مشخصات تخته نرد :دارای تخته نرد و شطرنجلبه های گرد ابزار خوردهبه همراه مهره تخته نرد چوبی اعلا و یک‌جفت تاسسایز : ۵۰در۵۰جنس: چوب گردو اعلاوزن : ۴ کیلو گرم طراحی داخل تخته نرد صد درصد معرق کاری دستمعرق کاری : دستی با دقت بالا رنگ : پلی استر دو‌مواد هفت لایهرنگ کار این تخته نرد توسط استاد رحیمی( برترین رنگ کار سنندج )میباشد این تخته نرداز ۷ لایه پلی استر دومواد
امروزم شروع شد من یه خورده دیر بیدار شدم و بعدشم وایسادم به مرتب کردن اتاق. الان تازه دارم شروع میکنم بین چهار تا کتاب مونده بود. اکران اندیشه، انسانی بسیار انسانی، حیات ذهن و حقیقت و زیبایی. اکران اندیشه رو انتخاب کردم برای شروع که نوشته فصل هایی در فلسفه ی سینما نوشتهٔ پیام یزدانجو نشر مرکز. که خب اینجور که فهرست رو نگاه میکردم اول نوشته ای از آقای پیام یزدانجو هست و بعد ترجمه ای از مقاله ای مثلا از بنیامین هست. اگه اشتباه نکرده باشم البته. م

مستند محقق بزرگوار سید جلال الدین حسینی محدث ارموی (ره)
سید جلال الدین حسینی ملقب به محدث از دانشمندان معاصر ارومیه و محققان پرکار کشور قبل از انقلاب بود بیش از پنجاه عنوان تحقیق و تألیف حاصل تلاش شبانه روزی این محقق جلیل القدر است وی در سال 1358 در تهران چشم از جهان گشود. این مستند خلاصه ای از زندگی علمی ایشان است که تحت عنوان حدیث محدث تولید شده و از شبکه مستند پخش شده است.
Your Browser Does Not Support From This Tag (Video):Please Update It.
امیرکبیر دست‌پروردۀ قائم‌مقام بود و به سبب ویژگی‌های برجستۀ شخصیتی‌اش، در تاریخ دولتیان ایران خوش درخشید. واتسون، نویسندۀ انگلیسی، دربارۀ امیر مطالبی گفته که برازندۀ اوست: «در میان همة رجال اخیر مشرق‌زمین و زمامداران ایران، که نامشان ثبت تاریخ جدید است، میرزاتقی‌خان امیرنظام بی‌همتاست، دیوجانوس روز روشن با چراغ در پی او می‌گشت. به‌حقیقت سزاوار است که به‌عنوان اشرف مخلوقات به شمار آید، بزرگوار مردی بود» (آدمیت، ص 3).
«درشت و تنومند
از کار کردن خسته شدم. همش یه فصل خوندم از صبح تا حالا. نمیدونم چه مرگمه چرخام خیلی آهسته حرکت میکنه. شایدم ذهنم مشغول اما اینا بهانه نیست. با خودم میگم دختر اخه کیو دیدی فلان دانشگاه رفته باشه اینجوری کار کرده باشه. باید چرخمو راه بندازم موتورم گرم بشه. اگه اینجوری پیش برم همه رویاهام خیال میمونه وو به حقیقت نمیرسه. شایدم یه خورده ترسیدم. استرسم دارم. و نمیدونم چرا. وقتی فکر میکنم چیز خاصی تو ذهنم نمیاد. خب شاید باید باز شروع کنم. فقط باید همه ان
امیرکبیر دست‌پروردۀ قائم‌مقام بود و به سبب ویژگی‌های برجستۀ شخصیتی‌اش، در تاریخ دولتیان ایران خوش درخشید. واتسون، نویسندۀ انگلیسی، دربارۀ امیر مطالبی گفته که برازندۀ اوست: «در میان همة رجال اخیر مشرق‌زمین و زمامداران ایران، که نامشان ثبت تاریخ جدید است، میرزاتقی‌خان امیرنظام بی‌همتاست، دیوجانوس روز روشن با چراغ در پی او می‌گشت. به‌حقیقت سزاوار است که به‌عنوان اشرف مخلوقات به شمار آید، بزرگوار مردی بود» (آدمیت، ص 3).
«درشت و تنومند
دانلود فیلم ایرانی ایکس لارج با کیفیت بالا
فیلم سینمایی
فیلم سینمایی ایکس لارج عالی است به نظر من
سلام دوستان اکبر عبدی هم جدیدا خیلی پرکار شده یکی از کارهاش ایکس لارج هست که برای دانلود فیلم ایکس لارج می تونید به سایت ما به نشانی شب دی ال سر بزنید
اما دوستان چی از این فیلم زیبا می دونید؟
آیا می دونید که روند ساختش بسیار طول کشیده ولی خیلی نتونسته موفقیت های چشم گیری داشته باشه.
برای دانلود فیلم ایکس لارج من چند نکته رو به شما یاد آوری می کنم
امروز ساعت هشت بیدار شدم. زبان خوندم بعدشم حاضر شدم برم باشگاه. ساعت یازده کلاس داشتم دیگه داشتم بیهوش میشدم. منو مها نمیدونم چرا اینقدر عرق میکنیم تا یه ذره فعالیت میکنیم بقیه خشک خشک بودن :دی به هر حال جلسه اولش گذشت من نرسیده خونه پاهام درد گرفت. اما خوشحالم که تصمیم گرفتم برم. روحیه ادم عوض میشه.  اینقدرم الان گشنمه که نگو اما اگه قرار باشه هردفعه بلافاصله بعد باشگاه غذا بخورم اندازه فیل میشم :/ خلاصه که فعلا باید صبر کنم. برنامه هامو چیدم
در این ساعات پایانی سال 1397، من به این فکر میکنم که برای من همیشه این ساعتها به معنی این نبوده که عدد یک را به عدد دیگری بیفزایم و احساس کنم با همین جمع جبری اتفاقی افتاده.برای من این ساعتهای سال به معنی پایان یک زمستان دیگر و یک بهار دیگرتر است. بهار می آید و سردی ها و فسردگی ها را می برد. برگهای تازه، شکوفه های تازه می رویند. جوجه پرنده های تازه روی همان شاخه ها آواز می خوانند. طبیعت دوباره زاده می شود و حیات خود را به ما ثابت میکند.چه ما بخواهیم
عزیزم مائده ، سلام ؛
میدونم که امروز چقدر روز سخت و لذت بخشی داشتی و درک میکنم که بیرون اومدن از پیله ی احساساتی بودن چقدر برات سخته. اما عزیزم ، تو از پسش براومدی!
داری عاشق کتاب های هامون میشی و از خوندن ادبیات غرق لذت میشی!آیا این قدمی رو به جلو نیست؟تست های سینماتیک رو میبلعی و از دنبال کردن فرآیند ترجمه و تنظیم بیان ژن حس دانشمند بودن بهت دست میده...تست های پی اچ رو عاشقی و از سرعت بالات تو زبان در پوست خودت نمیگنجی...
دنیای بیرون ، ماه رو ، خ

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
خوشا عشقِ خوش آغازِ خوش انجام
همه ناکامی اما اصل هر کام
خوشا عشق و خوشا عهد خوش عشق
خوشا آغاز سوز آتش عشق
اگر چه آتش است و آتش افروز
مبادا کم که خوش سوزیست این سوز
چه خوش عهدیست عهد عشقبازی
خصوصا اول این جان گدازی
هر آن شادی که بود اندر زمانه
نهادند از کرانه در میانه
چو یکجا جمع شد آن شادی عام
شدش آغاز عشق و عاشقی نام
بتان کاردان خوبان پرکار
در آغاز وفا یارند وخوش یار
ولیکن از دمی فریاد فریاد
که عشق تازه گردد دیر بنیاد
نوای عشقبازان خوش نواییست
1.پرنیان چهارده سال و نه ماهه ی عزیز، ایمیلت به دستم رسید امروز :)
با وجود نگرانی هایی که داشتی ازینکه سوال هایت مسخره باشند، نامه ات را خیلی دوست داشتم :)
آخرش اشک هایم را ول کردم بیایند چون دیدم آدم که اشک شوق را هم نباید سانسور کند.
لینک نامه نویسی به آینده تان: https://www.futureme.org/

2. داشتن شخصیت خوب، یک موهبت بزرگ است.
داشتن دوست خوب، یک موهبت فوق العاده‌ست‌.
خود خوبتان، در لحظاتی که تحت تاثیر غم و اندوه، حسادت، عصبانیت و دیگر احساسات خودتان را گ
امروز شروع شده و من همه فکرای مزخرفو انداختم دور تا بتونم روز خوبیو شروع کنم یه روز پرکار و شلوغ رو. خودمو میخوام غرق کنم تو کتاب تو زبان تو عکس تو خیلی چیزای دیگه. الان دارم هگل رو میخونم چقدر به نظرم خفن اومد. دلم نمیخواد کتابو تموم کنم اما اینجوری که برنامه ریزی کردم بشینم پاش زود تموم میشه :( بعدش نمیدونم چه کتابی بخونم اگه بتونم پول بگیرم یه کتاب جدید بخرم واسه خوندن از منابع ام. زمان خیلی کم مونده چشم بهم زدن شد وسط مردادو چله ی تابستون. پا
برنامه امروز من اینجوریه : زبان بدایة الحکمة زبان بدایة الحکمة زبان بدایة الحکمة دیگه آخراش چند صفحه opd میخونم و یه ساعت آخر قبل خوابمم 504 درس اولشو میخونم. مرور در واقع میکنم چون امروز وقت درس جدید خوندنشو ندارم. نمیدونم چرا اینقدر با زبان حال میکنم فقط میدونم میخوام براش وقت بذارم. باید امتحانمو هم خوب بدم. هرچند توی حرف زدن ضعیفم. که اونم به خاطر کلمات کمی که بلدم به خاطر همین دوباره opd رو دست گرفتم خیلی کتاب خوبیه.  خیلی. همین دیگه. باشگاهم
بخشی از سال اول و
دوم دوره ی کارشناسی، به همراه چند نفر از همکلاسی ها و سال بالایی ها درگیر پروژه
ای دانشجویی بودیم که به سفارش دفتر فنی دانشگاه کلید خورده بود. مدتی بعد از
اتمام آن پروژه ی بسیار پرکار و پر دردسر، بحث دستمزدها پیش آمد. آنجا بود که
اعلام کردیم دستمزد معنوی را به مادی اش ترجیح می دهیم.(حالا بماند که اگر مادی اش
را هم ترجیح می دادیم اتفاقی نمی افتاد و چیزی دستمان را نمی گرفت!) خلاصه اش را
بگویم، نتیجه ی مذاکرات این شد که دفتر فنی با
تاریخ ادبیات ٣تست تو کنکور داره
✍️ عبدالحسین زرین کوب
با کاروان حله 
شعر بی دروغ شعر بی نقاب
پله پله تا ملاقات خدا
فرار از مدرسه 
سر نی
پیر گنجه در جستجوی ناکجا آباد
بحر در کوزه 
بامداد اسلام
ارزش میراث صوفیه
جستجو در تصوف
از کوچه رندان
از چیز های دیگر
نه شرقی ، نه غربی، انسانی

✍️ غلامحسین یوسفی
دیداری با اهل قلم 
برگ هایی در آغوش باد 
چشمه ی روشن
روان های روشن
کاغذ زر
تصحیح بوستان و گلستان سعدی
ترجمه (شیوه های نقد ادبی) از دیوید دیچرز
ترجم
به این همه ناز پیاز چه اعتراضی دارم؟ او که پیش از این هم اشک ما را در‌می‌آورد. به شهرآورد سرخ‌آبی‌ها هم اعتراضی ندارم، تمام شهر بوی گند نتیجه‌گرایی می‌دهد. مردمی که پول ندارند، پول می‌دهند تا بلیط بخرند، تا نتیجه‌ی پول‌هایی را ببینند که قبلا به دست فدراسیون فوتبال از جیبشان بال درآورده و رفته است، تا کسی فکر نکند ایشان خرند. هم‌چنان که مردمی حق انتخاب ندارند و رای می‌دهند تا آزادی بخرند، تا نتیجه‌ی پول‌هایی را ببینند که قبلا به دست د
ساعت یک و چهل و نه دقیقه ی بامداد شده و بعداز یک روز پرکار ، خسته ام اما ذهنم مشغول است...
خیالِ پریشانم ؛ کمی برایت بگویم که اینجا پراست از آدمهایی که عاشقند...خیلی هم زیاد...
مثلا امروز عاشق یک نفرند و دقیقه به دقیقه، محبت نثارش میکنند، عکس دونفره میگیرند و کادو میدهند...و فردا عاشق یک نفر دیگر...و باز هم محبت...
امروز عشق و نفس و زندگیشان یک نفر است و فردا ، یکی دیگر...
امروز در اوج احساسات و رمانتیک بودن ها، با یک نفر قول و قرار عاشقانه میگذارند که
#ارسالی_از_همراهان :
معرفی شهید عزیز مدافع حرم و شهید راه نابودی اسرائیل غاصب و خبیث 
⚘حاج محمدمهدی لطفی نیاسر
توفیق و سعادت داشتم مدتی در دانشگاه،تفحص پیکر مطهر شهدا، راهیان نور و طرح خدمت به شهدا در کنار این شهید عزیز دورانی را سپری کردم...

⚘چند ویژگی خاص آقامهدی داشت که بالاخره این ویژگی ها باعث آسمانی شدنش شد:
۱- عشق به شهادت
همان دوران شدیدا به دنبال شهادت می گشت...
۲- عشق به ولایت
همیشه سعی می کرد فرمایشات و سخنرانی های حضرت آقا را خوب گ
یعنی من جنازم فقط کافیه سرمو بذارم رو بالش تا خوابم ببره. از چهار صبح تا الان بیدار بودم عصری استراحت کردم خواستم بخوابم با این که خوابم میومد اصلا خوابم نبر. بگو یه ذره حتی. اما الان فقط منتظرم یه چیزی بخورم نتونستم از خیر غذا بگذرم امشب چون خیلیییی گشنمه. همین. کاش فردا هم همینجوری کار کنم همه روزای رفته رو جبران کنم. چقدر چسبید بهم امروز. فکرشم نمیکنه چقدر مزه میده این خستگی بعد یه روز پرکار. فردا بهتر از امروز میشم حتی ببین کی میگم. 
اتفاقی
مثبت بودن رو باید از پروتون یاد گرفت؛ چون همیشه مثبته :) امیدوارم همیشه‌ی خدا با آدمای مثبت برخورد داشته باشید :)
تابستون با گرمی خاص و منحصر به خودش رسید :) اول تابستونتون مبارک... اگه اشتباه نکنم امروز طولانی ترین روزه ساله :) روزاتون پرکار :) امیدوارم تو این روزای گرم؛ دلاتون گرم :) و خوارکیاتون چیزای خنک مثل یخ در بهشت با طعم آلبالو باشه ^_^ تابستون همه چیش خوبه الا پشه هاش :/ همیشه اول تابستون یادی از مظلومیت پشه ها با این لطیفه می کنم: به پشهه م
امروز کارم دو برابر و زمانم کم هست. یسری چیزا از دیروز مونده که انجام ندادم چون خواب موندم امروز هم پس وقت هیچیزی جز این رو ندارم. شروعش کردم امیدوارم از پسش بر بیام. حالا که کنکور افتاده عقب شاید یه امیدی باشه و من بتونم کارکنم و شاید رتبه ی خوبی بدست بیارم. هرچند که نمیدونم تا کی عقب می افته. دلم میخواد که بتونم اما میدونم سخته. باید واقعا یه راه حلی واسه ی خوابو بیداریم پیدا کنم. گرفتار ملال شدم. این که مثل روزای خوبم نمیتونم کار کنم.
امروزم که
مهدی دانایی مقدم
یکی از بازیگران پرکار و با سابقه ایرانی که در سریال ها و فیلم های موفق بازی کرده است مهدی دانایی مقدم می باشد ، این هنرمند عزیز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزیون و سینما فعالیت دارد و همچنان با اهدافی که دارد این راه را ادامه خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با هنرمند عزیز مهدی دانایی مقدم همراه ما باشید .
آثار مهدی دانایی مقدم
آثار مهدی دانایی مقدم در تئاتر و تلوزیون بی شمار هستند در ادامه قصد داریم برخی از آثار موفق و دیده شده
پاورپوینت معماری دوره صفویه
  فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش      تعداد اسلاید:145   قسمتی از پاورپوینت   معماری دوره صفوی تکمیل و تعدیل مفهوم فضایی دوره تیموری است. اگرچه بیان دراماتیک و سیمای افسانهای معماری دوره تیموری قویتر از معماری صفوی است. نما در معماری صفوی همچون صحن آرایی تئاتر است. نما در اغلب موارد همچون ماسکی است که بر چهره ساختمان کشیده شده و عناصر اصلی ساختمان را پنهان میکند. نمای دوره صفوی دقیق، پرکار و مرتبط با ساختار هند
پاورپوینت معماری دوره صفویه

فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش      تعداد اسلاید:145   قسمتی از پاورپوینت   معماری دوره صفوی تکمیل و تعدیل مفهوم فضایی دوره تیموری است. اگرچه بیان دراماتیک و سیمای افسانهای معماری دوره تیموری قویتر از معماری صفوی است. نما در معماری صفوی همچون صحن آرایی تئاتر است. نما در اغلب موارد همچون ماسکی است که بر چهره ساختمان کشیده شده و عناصر اصلی ساختمان را پنهان میکند. نمای دوره صفوی دقیق، پرکار و مرتبط با
 ۷ گیاه برای درمان گیاهی کبد‌چرب

در باب اهمیت خواندن این مطلب در مورد گیاهان دارویی برای درمان گیاهی کبد‌چرب، همان کافی است که بدانید کبد یا همان
جگر را می‌توان سلطان اندام‌های داخلی بدن دانست؛ چرا که لحظه‌ای بدون آن قادر به زندگی کردن نخواهیم بود.

وظایف کبد آنقدر متنوع و زیاد هستند که می‌توان دربارهٔ آن‌ها کتاب نوشت. از فرآوری و آماده‌سازی مواد مغذی جذب شده از
روده گرفته تا سم‌زدایی و تأمین سوخت بدن در شرایط بی‌غذایی، همگی از
مدتهاست که دارم برنامه ریزی میکنم که بشینم و کارای عقب افتاده رو انجام بدم ولی این کار رو نمیکنم. اگرم بکنم پیوسته و مداوم نیست. دیگه خسته شدم از این که همش توی ذهنم دارم به خودم بد و بیراه میگم که پس کی دیگه میخوای یه فکری بکنی؟!
از شنبه باید برم سر اون کار مزخرف. هنوز قرارداد ندارم و هنوزم نمیدونم بازم باید برم بیگاری یا قرارداد میبندن بالاخره؟؟ تصمیم گرفتم تا زمانی که قرارداد نبستن دیگه نرم. کاری که به این سختی پیدا شد و کلی ذوقش رو داشتم و ح
گروه فرهنگی تبلیغی بقیةالله، جمعی از طلاب جوان، خوش تیپ، باصفا و
پرکار از دانش آموختگان حوزه علمیه بابل که فعالیت های خیره کننده فرهنگی شان در
سواحل بابلسر، بازتابی جهانی داشت، شب های ماه مبارک رمضان، برناهه هایی شاد و بدیع
برای کودکان و نوجوانان و خانوداه هایشان در مصلای نمازجمعه بابل برگزار می کنند.
ویژه برنامه های شامگاهی گروه بقیةالله با عنوان "بچه های
رمضان" و با شعار "ماه رمضان شاد و متنوعی را تجربه کنید" در مصلای
بابل مصداقی از یک حر
یکی از فیلمهایی که خیلی خیلی زیاد دوسش دارم و هر سه قسمتش رو دیدم، A Christmas Prince هست.

درباره یه دختر جورنالیست هست که خیلی زیاد ساده، باهوش، خوش قلب، پرکار، باانگیزه، و گاهی کسی که بی خود و بی جهت خرحمالی اینو اون رو میکنه و فکر میکنه اینها مسیر پیشرفتن، کسی که اهل پاچه خواری و کارهای غیر اخلاقی نیست، و... هست:

این دختر به یه ماموریت فرستاده میشه تا درباره زندگی یه پرنس که باباش از دنیا رفته، و قراره خودش کینگ بشه و مثل اینکه پلی بوی هست و کلی
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ، مسئلہ قدس کا جائزہ اور سرزمین فلسطین کے ماضی اور حال پر تبصرہ، ان اہم موضوعات میں سے ہیں جن کو ہمیشہ علمی تحریروں اور گفتگوؤں میں مورد بحث قرار پانا چاہیے۔ اس مقصد کے پیش نظر خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ کے نامہ نگار نے حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موسوی زنجانی جو فلمنامہ حضرت موسی(ع) کے مشیر ہیں سے مسئلہ قدس پر قرآنی زاویہ نگاہ سے گفتگو کی ہے۔خیبر: آپ کی نظر میں قرآن کریم مسئلہ قدس اور فلسطین کو کس قدر اہمیت دیتا
"بسم الله الرحمن الرحیم"

بالاخره امسال هم تمام شد... البته با کمی دردسر که با همت مردم ویاری خداوند؛حلشان کردیم,ولی باز هم هنوز مانده است...
یادش بخیر...کلاس فارسی،در طبقه دوم مجتمع مهرهشتم،دبیرستان،در بن بست شهید حلاجیان،در کنار مدرسه دبستان دخترانه....
خیلی زود گذشت....
کاشکی کمی طول میکشید.....،یعنی مثلا مثل هرسال...،انگار اصلا تمامی ندارد...ولی هرسال با امسال فرق دارد...امسال آخرین سال با معلم عزیز و مهربان،دلسوز،پرکار و پیگیر،جناب آقای بزار
هنوز هم گاهی از هزار و یک یادداشت و گزارشی که باید بنویسم به گوشه‌ی دنج تنهایی‌ام پناه می‌برم. روزها از شنبه شروع می‌شوند. از شنبه به یکشنبه و دوشنبه و بعد سه‌شنبه. به سه‌شنبه پرت می‌شوم. صبح تا شبِ سه‌شنبه زمان از دست من خارج می‌شود. شب که به خانه برمی‌گردم سرم پر از فکرهای بزرگ و کوچکی است که خواب را از چشم‌هایم می‌گیرند.
چهارشنبه‌ها نمی‌دانم دقیقاً از کی شروع می‌شوند. با دغدغه‌های شگرف تا نزدیکی‌های صبح بیدار می‌مانم و چهارشنبه ب
طلایاب پالس وان درجه یکهمانطور که میدانید بعضی از دستگاهای فلزیاب هم بالانس دستی دارند هم اتومات بعضی از دوستان فکر میکنند که بالانس سیستم های اتومات آسان تر بوده یا خیلی حرفه ای تر هستند. در حالی که بالانس به زبان ساده معرفی زمین به دستگاه میباشد . باید بدانید که اساس یک کاوش خوب , بالانس خوب است .
با یک بررسی ساده متوجه میشوید که بالانس دستگاه 20 درصد مهم است و حفظ بالانس 80 درصد. هر موقع احساس کردید که دستگاه از بالانس خارج شده از ابتدا دستگا
زمانبندی یکی از اصول مهم برای رسیدن به موفقیت است و بدون برنامه ریزی و زمانبندی شما نمی توانید به صد در صد موفقیت برسید. 
مهم نیست اهداف شما چه مشخصاتی دارند و شما چقدر برای اهداف خود ارزش قائل هستید اما توصیه جواهر سایت به شما این است که با برنامه ریزی در طول روز می توانید به بلندترین اهداف خود در زندگی برسید.
اما وقتی صحبت از زمانبندی می شود قطعا به تعداد ساعات در طول روز اشاره می شود و اینکه چطور بتوانیم یک شبانه روز با برنامه ریزی به روزی
خب میدونی امروز درگیر بودم. تمام روز رو با خودم. این که خب وقتشه ترسهام رو بپذیرمو شاید مثل یه انسان بالغ قبول کنم که اتفاقی برام افتاده. اگه بقیه از جو دادن بهم دست بکشن علل خصوص دکترا. من فکر میکنم وظیفه ی یه دکتر اول از همه دادن ارامش به مریضش هست نه این که بدتر حالشو بد کنه. که البته این چیزی ه من میگم مخالف گفتن واقعیت به مریض نیست. فکر میکنم این مهارتی هست که هر دکتری بهتره بلد باشه و اگه هرچقدرم خوب بلد نباشی برات یه ضعف عمیق هست. نمیدونم با
پسرای سفید معمولا اینجا حاقل، توی این کشور،

مشهورن به اینکه یکمی بچه پررو و دریده هستن
همه شون نه،

ولی چون اغلب مردم این کشور مهاجرن،

و یه پسر کانادایی که از همه جا عقب افتاده و توی جای شتر گاو پلنگ دور افتاده ای مثل کانادا، فکر میکنه از اروپا و امریکا!!!! هم بهتره همه چیش، معمولا یه درجه از نفهمی رو با خودش حمل میکنه.

شما با پسرای امریکایی حرف بزنین یا با پسرای ایرانی میبینین خیلی خیلی زیاد اصالت و شخصیت دارن.

خیلی

پسرا ایرانی معمولا
زیورآلات زیبایی خود را به رخ می کشند به شرطی که بدانید کجا و چطور باید از آنها استفاده کنید. نه اینکه فکر کنید دراین مورد قوانین خاصی وجود دارد  اما راهکارهایی هست که با به کار بستن آنها می توانید بهترین استفاده را از زیور آلات دوست داشتنی خود داشته باشید.

گردنبند

گردنبند مادر بزرگ ها را به یاد می آورید؟
در گذشته گردنبندهایی مد بود که بند بلندی داشت، اما امروزه گردنبند هایی با بند کوتاه
و اصطلاحا توسینه ای در بورس استفاده قرار گرفته ا
هنوز هم گاهی از هزار و یک یادداشت و گزارشی که باید بنویسم به گوشه‌ی دنج تنهایی‌ام پناه می‌برم. روزها از شنبه شروع می‌شوند. از شنبه به یکشنبه و دوشنبه و بعد سه‌شنبه. به سه‌شنبه پرت می‌شوم. صبح تا شبِ سه‌شنبه زمان از دست من خارج می‌شود. شب که به خانه برمی‌گردم سرم پر از فکرهای بزرگ و کوچکی است که خواب را از چشم‌هایم می‌گیرند.
چهارشنبه‌ها نمی‌دانم دقیقاً از کی شروع می‌شوند. با دغدغه‌های شگرف تا نزدیکی‌های صبح بیدار می‌مانم و چهارشنبه ب
بالاخره‌ تونستم بعد مدتها ساعت سه بیدار شم تا کار کنم. باید فقط به خودت غلبه کنی چون در هر صورت اولش خواب ولت نمیکنه و فکر میکنی چون زوده جا داره که بیشتر بخوابی که البته خیال خام. میخوام جدی تر روزامو بگذرونم. نه که تا الان جدی نبوده باشه. نه. ولی جا داره جدیتر بشه و وقت هدر دادن کم. زمانم کمه من باید تا یکی دوسال دیگه زبانم چه انگلیسی چه فرانسوی حتما خوب بشه. و دانشگاه حتما باید قبول بشم. هرچی بیشتر میگذره زندگی انگار جدی تر میشه. نمیدونم این خ
اینکه همچنان نصف شب به سرم میزنه وب گردی (بخونین ولگردی) کنم دلیلی نداره جز پیامی که گفته "شرکت تا 22 فروردین همچنان تعطیل می باشد."
و برای معدود دفعاتی که میشد دعا کردم کاش دیگه آخریش باشه
وسطای تیر که تازه از بجنورد برگشته بودم و به جوگیرترین شکل ممکن دنبال کار میگشتم و غصه می خوردم تا خود بهمن که در نهایت بن بست رسیدم به انتشاراتی که از قبل سه روز بودن رو تجربه کرده بودم اما تهش با یه نفس راحت نخواستمش و ول کردم، پا گذاشتم بیشتر روزام جز وقتی
افرادی که در اردیبهشت به دنیا آمده اند دارای صبر زیاد، پرتحمل، عاشق مالکیت، حسود، متعصب، با محبت، پرکار و سخاوتمند می باشند. 
همچنین فلز این افراد مس می باشد که دارای شخصیتی ثابتی هستند رنگ محبوب آنها، آبی آسمانی می باشد. به طورکلی مشخصات کلی متولدین اردیبهشت با نماد گاو، سیاره ونوس، شعار: من دارم می باشد. 
مطالب بسیار زیادی در مورد متولدین اردیبهشت وجود دارد که هریک از متولدین این ماه، بر اساس رفتار و شخصت هایی که دارند درست یا غلط بودن آن
چطور مدل مناسب تاج عروس را انتخاب کنیم؟ تاج باید با چه چیزی ست شود؟ مدل مناسب تاج برای صورت های گرد و کشیده چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به چگونگی انتخاب یک تاج زیبا براساس ویژگی های بدنی شما پرداخته و انواع تاج ها را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
مدل های زیادی از تاج عروس در بازار موجود است که یا نرم و سبک هستند یا جنسی سخت دارند. پیشنهاد شادیما به شما این است که تاج های نرم تر و سبک تر را انتخاب کنید تا به راحتی بر روی سر و موهای شما بشین
دامنۀ عترت

7157
به‌ نام خدا. در سالروز شهادت امام هفتم، حضرت امام کاظم _علیه السّلام_ سه سخن آن امام بزرگوار از این (منبع) تقدیم می شود:

1- شایسته فرد عاقل است که چون کارى را انجام می‌دهد، از خداوند حیا کند. (بحارالانوار، جلد ۷۵، صفحه ۳۱۳)

کاظمین

2- خردمندان، زائد بر حاجت را نیز ترک کنند تا چه رسد به گناهان، با آنکه ترک زوائد فضیلت است و ترک گناه واجب. (کافی،‌ جلد ۱، صفحه۳۷)

3- اگر مؤمنى را ساکت و کم‌حرف دیدید به وى نزدیک شوید که حکمت مى‏ ا
زیورآلات زیبایی خود را به رخ می کشند به شرطی که بدانید کجا و چطور باید از آنها استفاده کنید. نه اینکه فکر کنید دراین مورد قوانین خاصی وجود دارد!! نه؛ اما راهکارهایی هست که با به کار بستن آنها می توانید بهترین استفاده را از زیور آلات دوست داشتنی خود داشته باشید.

دستبند

دستبند محبوب ترین زیور آلات بانوان است، که به همراه ساعت در دست چپ استفاده می شود، توجه کنید که رنگ ساعت و دستبندتان باهم هم خوانی داشته باشد، یکی به رنگ طلایی و دیگری به
همراه با تغییرات شیوه زندگی در جهان امروز، اوقات فراغت به نیاز خاصی برای جوامع بشری تبدیل شده است. اوقات فراغت یک تجربه درونی است که منجر به احساس تازگی و بهبودی می‌شود و روحیه افراد را افزایش می‌دهد. اوقات فراغت فقدان فشار و تعهد شغلی و استفاده خلاق از زمان است که از نظر تورکیلدسن دارای سه جنبه کاربردی و اساسی است: آرامش، سرگرمی و پیشرفت.
آرامش: این طبیعی است که افراد بعد از شرکت در فعالیت فراغتی احساس آرامش داشته باشند. فردی که به شهربازی
به نام خدای شنهای طبس

ناشرانی هستند که افتخار می‌کنند بسم الله اول کتابشان نمی‌زنند.
کسی
که می‌خواهد کار فرهنگی کند فارغ از علایق شخصی‌اش باید معتقد به اصل
اسلام و ملتزم به احکام اسلام باشد. ولی اگر من به بگویم هستند کسانی که در
نشر افتخار می‌کنند بسم الله اول کتابشان نمی‌زنند و افتخارش این است که
سی و چند سال ناشرم و حتی یک بسم الله اول کتاب هایم نزدم، اگر این را به
شما بگویم باور می‌کنید؟ من می‌گویم تعداد قابل توجهی از این جنس وجود
هوالجمیل

نه هر دل کاشف اسرار «اسرا» ستنه هر کس محرم راز « فاوحا» ست
نه هر عقلی کند این راه را طینه هر دانش به این مقصد برد پی
نه هرکس در مقام «لی مع الله»به خلوتخانهٔ وحدت برد راه
نه هر کو بر فراز منبر آید«سلونی» گفتن از وی در خور آید
«سلونی » گفتن از ذاتیست در خورکه شهر علم احمد را بود در
چو گردد شه نهانی خلوت آراینه هرکس را در آن خلوت بود جای
چو صحبت با حبیب افتد نهانینه هرکس راست راز همزبانی
چو راه گنج خاصان را نمایندنه بر هرکس که آید در گشای
یکی از مسائل کانادا:
میری اداره پست، میری canada post که تقریبا تنها پست کاناداست (کانادا گونه ای از کامیونیزم رو داره و همه چیز دولتیه، و کارتلی مافیایی)
و میگی سریع ترین روش پستی شما چیه؟ و میگن اوکی الان برات به همون روش میفرستیم.
و برگه رو میدن دستت و میبینی دارن با fedex میفرستنش.
و از خودت میپرسی چرا؟ چرا این کشور که دومین کشور وسیع دنیاست حتی یه سیستم پستی درست و حسابی نداره و خودش متوسل میشه به فدکس که مال امریکاس؟

و اگه بخوای چیزی رو با پست ک
جمشید پوراحمد 
جمشید مهرداد 
فارغ التحصیل هنرستان وفا و معرفت 
با جوان پوش پا به سینما  گذاشت  اما موفق نبود و دیده نشد ، تا نقشهای منفی ( بدمن ) را قبول کرد و سالها منتظر فرصتی که شاید خودش هم نمی دانست آن فرصت چیست و چگونه پیش خواهد آمد ، منصور سپهر نیا کمدین تیم  محمد متوسلانی و گرشا رئوفی چنانچه صدای حمید قنبری را از تصویرش جدا میکردند نمیدانم چه اتفاقی برایش می افتاد و آیا میتوانست بازیگر بماند یا میری که با او تجربه کار داشتم 
چنانچه له
بچه تر که بودم فکر میکردم ۲۷ سالم که بشه چه آدم بزرگیم. خودمو یه فرد بالغ میدیدم مثل اطرافیانم. چقدر رویاهای متفاوتی داشتم. به هیچ عنوان اینجوری که الان هستم نبوده رویاهام. این روزا با این که هنوز به ۲۷ سال نرسیدم ولی یه کم خورده تو ذوقم. دلم میخواد بزرگ تر باشم. اما انگار آدم با سن تغییر زیادی نکنه. البته این اشتباست از خیلی جهات میدونم که رشد کردم و درکم بیشتر شده ولی هنوز جای کار داره قبول دارم. دلم میخواد رشد کنم به بلوغ برسم. به بلوغ سی سالگ
نقش کاغذ دیواری در دنیای امروز و در دکوراسیون داخلی غیر قابل انکار است. هنگامی‌که قصد تغییر دکوراسیون داخلی خانه را دارید اولین چیزی که به ذهن می‌رسد ایجاد تغییراتی در رنگ دیوارها است. اگر تمایل به تک رنگ بودن دیوارها و سادگی آن‌ها داشته باشید می‌توانید از رنگ استفاده نمایید، اما اگر به دنبال ایجاد تغییراتی بزرگ‌تر مانند ایجاد طرح‌ها و رنگ‌های خاص و متفاوت باشید تنها چیزی که می‌تواند به شما کمک کند تزیین دیوار منزل به کمک کاغذ دیواری
تنها وضعیتِ وحشتناک‌تر از کوری، این است که تنها فردِ بینای جمع باشی.
این صرفاً یکی از جمله‌‌های زیبا و عمیق کتاب کوری، نوشته ژوزه ساراماگو، برنده جایزه نوبل ادبیات سال ۱۹۹۸ است.
از ساراماگو نویسنده‌ی پرتغالی، کتابهای متعددی باقی مانده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کوری، بینایی، دفتر یادداشت، همه نامها، تاریخ محاصره‌ی لیسبون و سال مرگ ریکاردو ریش اشاره کرد.
البته هیچ یک از رمان‌هایش به اندازه‌ی کوری، فراگیر نشدند و مخاطب نیافتند.
رم
آدم باید فقط خودشو بسپره به کار. و بیخیال همه چی بشه. انگار که از دنیا جدا بشه. انگار که تو دنیا فقط خودش باشه. تنها. تنهای تنها. برای چیزی که میخوام هنوز باید خودمو تعییر بدم. هنوز خیلی بدم.باید کاریو کنم که انجام ندادم تا حالا. خودمو از همه چیز جدا کنم. هنوز به اون حد از معرفت نرسیدم :دی ولی از امروز تصمیمم این شده انجامش بدم. نمیشه همه چیزو با هم داشت. واقعا باید دل بکنم از یسری چیزا که اگه نشه یا بهانه بیارم خب باختم. نمیترسم از باختن که اگه اتف

جالب این‌که زنبورشناسان مى‌گویند زنبور عسل براى رفع گرسنگى خود کافى است که دو یا سه گل را بمکد، در حالى که در هر ساعت به طور متوسط روى 250 گل مى‌نشیند و کیلومترها راه مى‌رود و آنقدر پرکار است که در مدت عمر کوتاهش هر یک از آن‌ها مقدار زیادى عسل تولید مى‌کند، به هر حال این تلاش و فعالیت چشمگیر او دلیل این است که او تنها براى خود کار نمى‌کند بلکه آنچنان که قرآن مى‌گوید «لِلنَّاس»، براى همه انسان‌ها تلاش مى‌کند.
نکتۀ بسیار مهم این‌که اگر م
در بلاگ های قبلی کابینت کلاسیک رو باهم بررسی کردیم. دیدیم که کابینت های کلاسیک کابینت هایی با طرح های پرکار و گاهی شلوغ هستن. این کابینت ها طرح و نقش زیادی برروی قسمت های مختلف خود نظیر درب کابینت، تاج ها و پاخور های کابینت و برروی جزیره و اپن آشپزخانه دارن. اما کابینت های مدرن به نظرتون چه ویژگی هایی دارن؟! کابینت های مدرن معمولا در نقطه مقابل کابینت های کلاسیک درنظر گرفته میشن. این کابینت ها برخلاف کابینت های کلاسیک که معمولا پرکار و شلوغ ط
اینکه همچنان نصف شب به سرم میزنه وب گردی (بخونین ولگردی) کنم دلیلی نداره جز پیامی که گفته "شرکت تا 22 فروردین همچنان تعطیل می باشد."
و برای معدود دفعاتی که میشد دعا کردم کاش دیگه آخریش باشه
وسطای تیر که تازه از بجنورد برگشته بودم و به جوگیرترین شکل ممکن دنبال کار میگشتم و غصه می خوردم تا خود بهمن که در نهایت بن بست رسیدم به انتشاراتی که از قبل سه روز بودن رو تجربه کرده بودم اما تهش با یه نفس راحت نخواستمش و ول کردم، پا گذاشتم بیشتر روزام جز وقتی
بحران کرونا و معضل قرنطینه‌نشینی برای اصحاب پژوهش و اندیشه، توفیقی اجباری است که به مدد آن می‌توانند به دور از هیاهوی بوروکراسی و سروصدای تکنولوژی (این فرزندان آسایش‌آور و آرامش‌بَر مدرنیته) در کنجی بنشینند و بخوانند و بنویسند.
حجت‌الاسلام دکتر رسول جعفریان؛ استاد پرکار تاریخ دانشگاه تهران که اکنون ۵۶ ساله است و نخستین کتابش را در ۲۰ سالگی منتشر کرده، تاکنون تألیف حدود ۷۰ کتاب و ترجمه و تحقیق ۹۰ کتاب را در کارنامه خود دارد. طبیعی است ک
متن کامل پیام رهبر انقلاب به مناسبت روز معلم 
روز معلم را به همه‌ی معلمان عزیز که در مدارس و دانشگاهها و حوزه‌های علمیه به پرورش اندیشه و دانش کودکان و جوانان کشور میپردازند تبریک میگویم.
این سخن امام خمینی که معلمی را شغل انبیا دانستند، یک شعار تبلیغاتی نبود، سخن قرآن بود که فرموده است: ویزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحمکة...تزکیه و تعلیم و کتاب و حکمت الهی چهار واژه‌ی کلیدی در دعوت اسلام و همه پیامبران است. واژه کلیدی دیگر قیام به قسط است.
در
همزمان با هفته کتاب (19 لغایت 30 آبان) صحنه
سازی ها و نمایش های مضحک فرهنگی از سر گرفته خواهد شد.
هر چند از به کار بردن کلمه متاسفانه (که حاوی
مقدار زیادی بار معنایی منفی ست، خسته شدیم) با این حال باز هم متاسفانه عادت زشتی
که گریبان جزء جزء مسئولین اجرایی کشور را گرفته، در هفته کتاب به بهترین شکل ممکن
اجرا می شود.
"نمایش اقتدار گونه"؛ یک هفته پرکار
برای کتابخانه ها، خالی از اتفاقات مثبت؛
شاید در ظاهر افزایش تعداد اعضا، بازدید دانش
آموزان از کتابخ
فواید معجزه گر ماساژ

فواید ماساژ به قدری فراوان و بی‌نظیر است که به طور حتم می‌توان آن را معجزه نامید. به طور کلی ماساژ به حرکات منظم، مرتب ، اصولی و پیوسته روی لایه‌های سطحی و عمیق و بافت‌های بدن جهت تاثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل، عروق، تاندون‌ها و رباط‌ها به منظور افزایش عملکرد، ترویج آرامش و کمک در روند درمان یک بیماری خاص به کار می‌رود. با ملیکه ماساژ همراه باشید تا به فواید آن‌ها در ادامه مطلب بپردازیم…

در این بخش

جمشید مشایخی متولد 5 آذر 1313 در تهران، بازیگر است

دارای تحصیلات ناتمام در رشته تئاتر است از بازیگران پرکار قبل از انقلاب است، سفر سلامت و بینایی می باشد و نشان درجه یک فرهنگ و هنر را گرفته است

اصالت استاد به تنکابن مازندران بر می گردد

خانواده

آقای مشایخی در منطقه ای بنام پارچین تهران بدنیا آمده است

پدرش تحصیل کرده آلمان و سوئد بود و به عنوان افسر شیمست در کارخانه شیمیایی ارتش کار می کرد و مادرش نیز خانه دار بود

خواهر و برادران

فرزند اول
از این که کم کم دارم راه میفتم تو پوست خودم نمی گنجم. از این که دوباره میتونم کتاب بخونم از این که هیچکاری اگه نمیتونم کنم ولی کتاب میتونم بخونم حتی خوشحالم از این که دوباره زبان فرانسوی رو شروع کردم از تین که نگاهی به عکسها میخونم از این که دفتر استادم هنوز که هنوزه برام تکراری نشده و میخونمش. میدونی چند سال پیش آرزو کردم هیچ هیچ بمونم اما از مسیری که استادم نشونم داد خارج نشم. من هنوزم پای حرفم هستم. بعضیا خب به هر قیمتی شاید خیلی کارا کنن به
اولین روز بعد از عید سال 98 به یک کار جدید دعوت شدم. پیشنهاد هیجان‌انگیزی بود. قطعا نه از بُعد مادی. می‌دانستم این‌طور کارها برکت دارد. بنیان فکری ده، پانزده سال دیگرم را می‌ساخت. بالاخره بعد از چند هفته، کار شروع شد. فکر کردم آن‌قدرها هم سختی نداشته باشد. داشت. کاری کاملا پژوهشی- تاریخی. تاریخ معاصر. دوستش داشتم. در جایی که قبلا حضور در آن‌جا را هرچند با پروژه ای کوتاه مدت، تجربه کرده بودم. باید سه کار برای سه جای متفاوت با سه موضوع متفاوت‌ت
خرید قطعات کولر به صورت آنلاین
هیچ چیز بدتر از آن نیست که در یک ظهر تابستان برای فرار از گرمای آزار دهنده
کلید کولر را بزنید و در عین ناباوری ببینید که کولر به خوبی کار نمی­کند و یا اصلا کار نمی­کند.
این اتفاق به شما اعلام می­کند که مشکلی در کولر ایجاد شده و باید به فکر خرید قطعات کولر باشید.
 از آنجا که کولر در تابستان پرکار و در زمستان هیچ استفاده­ای ندارد حتما باید به صورت سالانه سرویس شده
و در صورت لزوم قطعات کولر باید تعویض گردند.
برای خری
برای جوجه کشی از تخم کبک ، حدود 24 روز بازه زمانی لازم می باشد . تخم های والا تر و تخم هایی که دوران بیشتری در انبار نگه داری گردیده باشند ، مقداری بخش اعظم بازه لازم دارند . در صورتیکه دمای دستگاه جوجه کشی کم خیس از حد واجب باشد و تخم های جوجه کشی از کبک های مولد مسن به دست آمده باشند ، جوجه کبک ها دیرتر به جهان می آیند . در برخی از استان ها و از جمله استان کردستان جوجه کشی کبک در خانواده های روستایی انجام می شود . آن ها تخم کبک را از طبیعت عده آوری ک
درباره‌ی کتاب صوتی رایگان رستگاری در شاوشنک:
رستگاری در شاوشنک درباره‌ی مرد بی‌گناهی است که به سال‌ها زندان محکوم شده است. او برای حقیقت می‌جنگد و حتی لحظه‌ای امیدش را برای آزادی از دست نمی‌دهدو از تمام بدی‌هایی که در حقش شده انتقام خواهد گرفت اما نه با آن معنی که ما از انتقام می‌شناسیم. او روش خودش را دارد. در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:
«زندان جهان افسانه‌هاست یا نه؟ هرکسی زندان خاص خود را دارد: شغل بد، بیماری لاعلاج و... اما انسان‌ها
قصد داریم مکانی تفریحی را به شما معرفی کنیم که می توانید آخر هفته خود را در آن بگذرانید. بعد از داشتن یک هفته پرکار رفتن به مکان های تفریحی و دیدنی می تواند از خستگی شما بکاهد. پیشنهاد ما برای این آخر هفته، پارک ژوراسیک تهران است که هم برای شما و هم برای کودکانتان می تواند جالب باشد. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید.
پارک ژوراسیک تهران یا همان پارک دایناسورها در تهران در ابتدای سال ۱۳۹۲ کلنگ ساخت و آماده سازی آن به زمین خورده شد. این پارک زیبا
همه مثل جمعیت مورچگان پخش شده‌اند دنبال کارها، من شبیه ملکه مانده‌ام تنهای تنها! البته تشبیه بجایی نیست، ولی از بی‌تشبیهی بهتر است. راستی، الان دو شب و یک روز و عشر است که در خانه‌ی هدهدم بی‌وقفه! فکر نمی‌کردم هیچ‌وقت این اتفاق بیفتد.
همچنان درازکشیده‌ام و میل بلندشدن هم ندارم. صبحانه هم نخورده‌ام. دیشب تا دو و نیم در نت پلاس بودم. ده و نیم رفته بودیم دوربین مغازه‌ی همسایه را چک کنیم. خانه‌ی کوچکشان پشت مغازه‌ی بزرگشان بود. وارد خانه و
1 - دیروز روز پرکار و شلوغی بود ، نزدیکای ظهر بود که زنگ انبار به صدا در اومد و همزمان دو تا ماشین بار آورده بودن و فقط مهدی بود و من .. ماشین اوّل که یه کیسه* داشت و سریع خالیش کردیم و رفت . ماشین دوم چهار تا کیسه آورد و هنوز با این ماشین حساب و کتاب نکرده بودیم که صدای زنگ رو دوباره شنیدیم و از توی حیاط که نگاه کردم دیدم یه ماشین دیگه بار اورده . سریع ماشین داخل حیاط رو هدایت کردیم به بیرون تا ماشین سوم هم بیاد داخل ، که 10 کیسه هم آورد .
بهرترتیب خالی
دانلود آهنگ های سینا سرلک
جدیدترین آهنگ های سینا سرلک با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های سینا سرلک

سینا سرلک (زاده ۶ آبان ۱۳۶۱ در الیگودرز)، خواننده موسیقی سنتی ایرانی است. وی مدتی خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت.[۱] وی در همخوانی چند ترک با محسن چاوش

برای نماز عصر عازم مسجدالنبی بودیم. در بین راه، پیرمرد گدایی از ما کمک خواست. هر دو بی‌تفاوت از کنارش گذشتیم؛ اما هنوز صدایش را می‌شنیدیم که در حق انفاق‌کنندگان دعا می‌کرد. ... ناگهان دست دوستم را گرفتم و از او خواستم بایستد. بعد به طرف مرد گدا برگشتیم. دست به جیب بردم، درهمی بیرون آوردم و به دست مرد گدا دادم و گفتم این پول را به تو می‌دهم تا در حق من دعا کنی. ...
برای ادامه روی ادامه مطلب کلیک کنید.
برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ای
با توجه به شرایط فعلی جهان هر چند نمی توان چندان انتظار داشت که دی جی آی در تاریخ 27 آوریل محصول جدید خود یعنی کوادکوپتر DJI Mavic Air 2 را رونمایی کند. اما طی همین چند روز گذشته عکس های زیادی از مویک ایر 2 از زوایایی مختلف توسط افراد و منابع معتبر در توییتر و سایت های پهپادی منتشر شده است. اکنون عکس های با وضوح بالا از کنترلر جدید Mavic Air 2 نیز منتشر شده که بسیاری از نشانه های دریافتی از نشت های قبلی را تأیید می کند.این عکس ها توسط یکی از کاربران فعال و پر

تَق تَق، تَق تَق... یکی تند تند در می‌زد. انگار عجله داشت!
خدمت‌کار به امام هادی علیه‌السلام نگاه کرد: «یعنی کیست که اینجوری در می‌زند؟»
دوباره تَق تَق صدای در بلند شد. خدمت‌کار فوری رفت و در را باز کرد. یونس نقاش بود. از زمانی که امام هادی علیه‌السلام از مدینه به سامرا تبعید شده بود، به دیدن امام می‌آمد و اگر کاری بود، برایش انجام می‌داد. یونس عرق کرده بود. خیلی نگران و ناراحت بود. از ترس صدایش می‌لرزید: «آقا کجاست؟ می‌خواهم آقا را ببین
وقتی افسانه ایی هست به نام « صادق هدایت» که هر گمشده در تاریکی را با طلسم پرنور خودش به سمت و سویی می کشد که بیشتر شبیه یک شوخی است تا امری جدی، چه توقعی از دیدگاه مرسوم درباره ی نویسندگی می شود داشت؟ دیدگاهی که نوشتن و نویسندگی را کاری دیوار به دیوار دیوانگی معرفی می کند و دوست دارد نوشتن هم شبیه کاری مثل بقّالی باشد تا خود ِ خود نوشتن. قصدم از نوشتن این چند سطر هم توهین به مشاغل و اصناف نیست. می خواهم مشخص کنم این امر شوخی تا کجا کشیده شده و به
این روزها خوابم زیاد شده. خیلی زیاد. اصلا مهم نیست که چقدر خوابیده باشم باز خوابم میاد و خواب آلودم. امیدوارم این روزهارو زودتر پشت سر بگذارم. دلم برای مائده ای که چهار صبح بیدار میشد تنگ شده. ولی خب این دلیل نمیشه باقی روزو به خاطر این که زود بیدار نشدم نادیده بگیرم. این روزا روزم دیر شروع میشه و دیر به اتمام میرسه. به امید این که همه چیز دوباره سرجای خودش قرار بگیره. 
من تا جایی که خودمو مورد ارزیابی قرار دادم و متوجه شدم معایب زیادی دارم که ب
این روزا حتما دارم بزرگ میشم. کاش بزرگ شدنم مساوی باشه با مثل کسایی که دوسشون دارم. اصلا همه کارایی که انجام میدم واسه همین. واسه این که یروزی بتونم مثل اون آدمها بشم. میدونم میدونم نمیخواد بهم بگی من هیچ برتری ای نه نسبت به اونها و نه نسبت به بقیه ندارم. چیزی که منو متمایزم کنه مثلا هوش عالی یا یه استعداد خاص. برای رسیدن به خیلی چیزا باید فقط جون بکنم تهشم یا میشه یا شکست میخورم که اغلب موارد گزینه دوم اتفاق میفته. با این حال توی هیچ چیز پررو ن
سالن مشاهیر تراشه: MOS Technology 6581 (3)

این تراشه توانایی فیلتر و تعدیل کانالها را برای تولید صداهای حتی گسترده تر دارد. بعضی از برنامه نویسان کشف کردند که می توانند تراشه را در انجام کارهایی که هرگز برای انجام آن انجام نشده است ، مانند سنتز گفتار ، اذیت کنند. این شاید مشهورترین مورد در Ghostbusters باشد ، بازی 1984 ساخته شده بر اساس فیلمی به همین نام که C64 می تواند از گرفتن فیلم های ضعف پایین از فیلم ، مانند "او مرا لاغر کند!"

اما مانع مانند سنتز گفتا
این روزا شروع کردم درس خوندن برای کنکور ارشد
رو.دوست دارم این مدل تجربه هارو.سخته ولی ارزشمنده.
هفته پیش نمیدونم به خاطر اختلالات هورمونی بود
یا هرچی حالم خیلی بد بود.از همه چی دلگیر و ناراحت بودم.عصر پنج شنبه تو حیاط
دانشگاه تهران راه میرفتم و گریه میکردم.
این هفته خوب بودم.تمام اپ ها جز اینستاگرام رو
از گوشیم پاک کرده بودم و کلی احساس ارامش کردم.
دیدم من فقط عاشق تصویرشم.عاشق تصویری که ازش
خواستم و با شرایط قبلی من نمیخوام به اون رابطع برگرد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها