نتایج جستجو برای عبارت :

مدل کاری موردعلاقه

‍♂ XiaoJun (شیائوجون)
• اسم استیج:شیائوجونXiaojun (肖俊)
• اسم اصلی: شیائو دِجونXiao Dejun (肖德俊)
• اسم کره‌ای:سو‌ دوکجونSo Deok Jun (소덕준)
• موقعیت:  ووکالیست اصلی
• تولد:8 آگوست، 1999
• محل تولد:گوانگدونگ، چین
• قد: 170cm
•گروه خونی: A
•یونیت ها: WayV• فکت ها::
- شیائوجون در 17 جولای 2018 به عنوان‌ اس‌ام روکیز معرفی شد.- خانواده شیائوجون (پدر و برادرش) هم موزیسین هستند.- اون توی برنامه‌ی استعداد یابی چین به نام X-fire شرکت کرده.- شیائوجون‌ توی یه کمپانی چینی در شانگه
ا‍♂Johnny (جانی)

• اسم استیج: 
جانی / Johnny / 쟈니

• اسم اصلی: 
جان سو / John Seo
Seo Young Ho / 서영호

• موقعیت: 
ووکال، دنسر، رپر

• تولد: February 9,1995
20 بهمن 1373

• محل تولد:
شیکاگو، آمریکا

• قد: 184cm

•گروه خونی: B

•یونیت ها: 
NCT U
NCT 127

• فکت ها::
- اون تک بچه‌س.
- تحصیلات:
Maple School, School of Performing Arts Seoul (서울공연예술고등학교), practical dance department (실용무용과) [transferred], Glenbrook North High School (graduated)
- اسم مستعارش "اوپای همه" هست.
- جانی با اکسو کاراموز بوده تا وقتی که برای دبیو اماده میشد
من به هیچ وجه انتقاد پذیر نیستم!
یعنی ممکنه توهینایی که به خودم میشه رو ببخشم و ناراحت نشم ولی دقیقا درباره ی کسی که دوسشدارم برعکسم!
یعنی همونیم که یه روز تمام رفتم و کامنت های توهین آمیزی که واسه بازیکن موردعلاقه م گذاشته بودن رو ریپورت کردم :)))
چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم؟
چگونه رنگ لباس ست کنیم؟ چگونه بهترین رنگ لباس را انتخاب کنیم؟ چگونه رنگ لباس مناسب پوست خود انتخاب کنیم؟ اکثر مردم رنگ موردعلاقه ای برای خود دارند. اما ممکن است آن رنگ موردعلاقه بهترین رنگ برای پوشش آن ها نباشد. برای هر فرد دو دسته رنگ وجود دارد. دسته ی اول رنگ هایی هستند که برای آن فرد زبیا هستند و اصطلاحا به آن فرد می آیند و دسته ی دیگر رنگ هایی هستند که به آن فرد نمی آیند. هماهنگی رنگ های یک لباس می تواند

از کنار کافه‌ی مورد علاقه‌م در خیابون مورد علاقه‌ام،در هوای خنکِ موردعلاقه‌ی پاییزیم میگذرم و از پشت شیشه‌های رنگیش به نور لایت و میزو صندلی‌های لهستانیش نگاه میکنم و حس میکنم چقدر دلم برای روزهای قبل تنگ شده! سه چهارسال پیش!من فقط بیست و سه‌ ساله‌ام و تمام حس‌های گرم و دنج دنیا رو یجوری بیاد میارم انگار سال‌ها پیش اتفاق افتادن ! سال‌های دور گذشته...

داشتم می‌گفتم که فقط دو جا از ایران بودنم افسوس خوردم. 
یه جا اون وقتایی که نمی‌تونم برم کنسرت خواننده‌های موردعلاقه‌م، یا نمی‌تونم بعضی کتابامو بدم که نویسنده برام امضا کنه، یا اون جاهایی که نتونستم فیلمای موردعلاقه‌م رو توی سینما ببینم.
دومین جا هم وقتی که هیچ وقت نتونستم و احتمالا نمی‌تونم با دوستای پسرم مثل دوستای دخترم باشم. 
دخترعمه می‌گه: دلت خوشه سولویگ. دوستی دختر و پسر یه ماه، دو ماه، سه ماه. همه می‌دونن که ته‌ش دوستی نیست.
ن
و این رو ببیننننننننن: 
البته مهم ترین ویژگی شغل دلخواه من اینه که بشه توی خونه و درحالی که پشت میز کار خوشگلم که با سلیقه ی خودم مژگانیزه (!) شده نشسته ام انجامش بدم.که فعلا تحقیقی راجع به طراحی وب نکردم و نمیدونم از این جهت چه جوریاس.+اینو ۱۴ تیر ۹۶ نوشتم و از اول امسال که ۹۸ هست چنین شغلی رو دارم :)))) وای که فقط میتونم بگم شکر. شکر. شکر . شکر که هرچی من میخوام و به نفعمه رو بهم میدی خدای عزیزم. شکر شکر شکر شکر :) البته طراحی وب نیست اما مدل مورد علاق
Dena - Hope
خب اول از همه بگم پست رو انتشار در اینده فعال شده تازیخ امروز : 98.3.15
*این چالشو حتما باید انجام بدین
*گزینه هیچکدوم یا هردو یا چندین نام وجود نداره :)
*منظورم از اعضا اعضای این اکیپ(مثل کیوت پیشول و...) هست

اسم:
تاریخ تولد:
موقعیت گروه: {مثلا رقصنده اصلی-سنتر-مکنه و...}(با توجه به ویژگی های خودتون نه بایستون)
نقشت در گروه: (مثلا تهیونگ-جیمین-زن جیمین و...)
کارهایی که دوست داری انجام بدی:
کارهایی که دوست نداری انجام بدی:
غذای مورد علاقه: (فقط اسم ی
دیشب هم بارون زد، مثل امروز. رفتم زیرش، صورتم رو گرفتم رو به آسمون، انقدر به جدیدترین آلبوم موردعلاقه‌ام گوش کردم که از موهام مثل آسمون آب چکید. وقتی برگشتم و رفتم زیر پتو و شروع کردم به دیدن انیمه عاشقانه، شبیه خامه وارفته بودم. امروز هم قبل رفتن به تأتر استرس داشتم ولی بعدش پر از حس خوب رهایی بودم. تجربه تنهایی رفتن عالی بود و اصلا ازش پشیمون نیستم. برگشتنه باز بارون اومد، نم برداشتم و به آلبوم جدید مورد علاقه‌ام لبخند زدم. اینجوری دوروزه
لینک گروههای تلگرام کرمان رو میتوانید در لینک یاب کرمان جستجو کنید، این کانال یک منبع خوب از لینک گروههای چت و گپ کرمان هست و شما با عضویت در این کانال و جستجوی گروه موردعلاقه خودتون میتوانید عضو گروه کرمانیها در تلگرام بشوید.
گپ کرمان رو همیشه دنبال کنید، چون هر روز لینک های جدید در این کانال گزاشته میشه و شما به نسبت علاقتون میتوانید در گروهها عضو شوید.
1
دلم برای بابا ها خیلی می سوزه. حس می کنم اونقدر که باید نه احساساتشون رو بروز می دن و نه بهشون عشق ورزیده می شه. باید بیشتر به فکرشون باشیم و حداقل احساسات عمیقمون رو بروز بدیم نسبت بهشون.
2
امروز داشتیم با آرمین شعرهای موردعلاقه مون از اخوان رو می خوندیم. چقدر خوندشون به وجدم میاوره. صلابتی که تو اشعار اخوان هست اصن هیچا نیست. من خوان هشتم اش رو خیلی زیاد دوست دارم.
3
ولی عجیبه که ع تا این حد اشتباه فکر می کنه. کاش می شد خوراک فکری اش رو عوض کرد.
4
1
دلم برای بابا ها خیلی می سوزه. حس می کنم اونقدر که باید نه احساساتشون رو بروز می دن و نه بهشون عشق ورزیده می شه. باید بیشتر به فکرشون باشیم و حداقل احساسات عمیقمون رو بروز بدیم نسبت بهشون.
2
امروز داشتیم با آرمین شعرهای موردعلاقه مون از اخوان رو می خوندیم. چقدر خوندشون به وجدم میاوره. صلابتی که تو اشعار اخوان هست اصن هیچا نیست. من خوان هشتم اش رو خیلی زیاد دوست دارم.
3
ولی عجیبه که ع تا این حد اشتباه فکر می کنه. کاش می شد خوراک فکری اش رو عوض کرد.
4
من که دوست دارم برم دانشگاه بشینم درس موردعلاقه مو بخونم، پژوهش کنم و مرز های علم رو بشکافم مجبورم برم کار کنم برم واسه چندرغاز منت این و اونو بکشم بهم کار بدن یا حتی واسه کار پیدا کردن دوره ای رو ثبتنام کنم تا چیزی یاد بگیرم که با روحیه ام سازگار نیست! 
به جاش خیلی ها که جاشون تو دانشگاه نیست دارن گند میزنن به پایه های علمی مملکت درحالی که هیچ اعتقادی به درس ندارن و یکی دیگه خرجشونو میده و غم پول ندارن!
چرا همه چی برعکسه؟ چرا واقعا؟
امثال من ن
به نام خدا
فرض کنید شما هیچ وقت رنگ مورد علاقه‌تان را نمی‌دیدید، پس شما هرگز متوجه نمی‌شدید که این رنگ را دوست دارید. اگر کتاب موردعلاقه‌تان را نمی‌خواندید، هرگز نمی‌توانستید بگویید فلان کتاب بهترین کتابی است که خوانده‌اید. به همین ترتیب اگر تا به حال کسی کنار گوشتان با صدای قرچ و قرچ خیار نخورده باشد، نمی‌توانید ادعا کنید از این حرکت خوشتان نمی‌آید و ... .
پس می‌توانیم ادعا کنیم همه ما لااقل یک تشکر خشک و خالی به همه آنهایی که رفتارهای
امشب پرچم‌های حرم _و از جمله پرچم بالای گنبد را_ عوض کردند تا حرم نور امام رئوف، مشکی‌پوش عزای حضرت سیدالشهدا شود. صحن انقلاب بودم بین انبوه جمعیتی که چشمشان را دوخته بودند به گنبد طلایی آقا. درست عین آدم‌هایی که در آن سکانس معروف «الرسالة» مصطفی عقاد، چشم به اذان گفتن بلال دوخته‌ بودند.
من معمولا خیلی احساساتی نمی‌شوم در چنین موقعیت‌هایی، ولی اعتراف می‌کنم صحنهٔ ویژه‌ای بود؛ وقتی جمعیت از ته دل فریاد می‌کشید «یا حسین!»، از هر طرف صدای

- اسم✨ : Kim Inseong / 김인성
- اسمِ استیج :  Inseong / 인성
- تولد : 1993 . 7 . 21
- موقعیت در گروه : ووکالیستِ اصلی ، دنسر
- ایموجی :
- لقب : روباه صحرایی ، Brain
- قد : 184 cm
- گروه خونی : A
〰 مدت کارآموزی : حدود دو سال
〰 اعضای خانواده : پدر و مادر (تک فرزند)
〰 هم اتاقی : داوون ، رو وون ، چانی
〰 مهارت : پیانو زدن ، نقاشی
〰 سرگرمی : کشیدن مانگا و کاریکاتور ، گمکگو ، رپ فری استایل، غذا خوردن
〰 شخصیت : بافکر ، جنتلمن ، تحصیلکرده
〰 آرتیست موردعلاقه : EXO, BTS, Bruno mars
〰 رنگ‌موردعلاقه: صو

- اسم✨ : Baek Juho / 백주호
- اسمِ استیج : Zuho / 주호
- ایموجی :
- تولد : 1996.7.4
- موقعیت در گروه : رپر اصلی ، دنسر
- لقب : Fantasy president
- قد : 184 cm
- گروه خونی : O
〰 مدت کارآموزی : 6 سال
〰 اعضای خانواده : پدر مادر و برادر کوچکتر
〰 هم اتاقی : منجر
〰 مهارت : آهنگسازی، پیانو و گیتار زدن،
〰 سرگرمی : ساخت آهنگ، قدم زدن، نوشتن موزیک
〰 شخصیت : جنتلمن، کمی ترسو و احساساتی، معمولا دیر عصبی میشه
〰 آرتیست موردعلاقه : Kendrick Lamar، شوگا BTS
〰 غذای مورد علاقه : رامن، سوشی
〰 رنگ مورد علاق
اهنگ موردعلاقه ام را درحالی گوش می دهم که مانده ام چه کار کنم، چه برنامه ریزی بریزم برای روزهای در پیش رو.فکر پشت فکر، مغزم از شدت فکر کردن در حال سوختن، جزغاله شدن و درنهایت خاکستری که با یک طوفان ذهنی پخش خواهد شد!
اخر کجای دنیا این همه لحظه ای تصمیم میگیرند؟ شب خوابیدند بیدار شدند آزمون ۱۸۰واحدی گذاشتند، حالا هم دم به دقیقه تاریخش را عوض میکنند. من اصلا هنوزهم باورم نمیشود آن همه تصورات ذهنیم به فنا رفته باشند.پنجشنبه ای که قرار بود روز ره

- اسم✨ : Taeyang (태양)
- اسمِ استیج : Yoo Taeyang (유태양)
- ایموجی :
- تولد : 1997.2..28
- موقعیت در گروه : مین دنسر، مین ووکال
-لقب : Candy , Bailarin
- قد : 181

〰 مدت کارآموزی : دو سال و نیم
〰 اعضای خانواده : پدر، مادر و دو برادر بزرگتر
〰 هم اتاقی : هی یونگ
〰 مهارت : رقصیدن با هر نوع موزیکی، پیانو و گیتار زدن
〰 سرگرمی : گیتار زدن، قدم زدن ،طراحی رقص ،های نوت خوندن
〰 شخصیت : آروم، با ملاحظه و شلخته
〰 آرتیست موردعلاقه : Michael Jackson, دی او و کای EXO
〰 غذای مورد علاقه :

تاب های ریلکسی یک نفره در رنگهای بافت، پایه و علمک و پارچه به صورت متنوع تولید میگردند. تحمل وزن تاب ریلکسی بافت پنجره ای ۱نفره۱۴۰کیلوگرم با دوسال ضمانت تعویض پایه و علمک بوده که با استفاده از لوله ۵ تحمل وزن بالایی را دارند. شما عزیزان می توانید تاب با رنگ موردعلاقه خود را سفارش داده و در هر کجای ایران درب منزل تحویل بگیرید. تاب های ریلکسی امروزه بخشی از دکوراسیون منزل ما را تشکیل می دهند که می توانید در هر کجا مانند اتاق خواب، حال پذیرایی
بوی ادکلن دنیایی از خاطره‌هاست. همه‌ی ما خاطراتی از دوستی قدیمی و یا عشقی دیرین داریم که بوی ادکلن یا عطرش اولین چیزی است که یاد او را دوباره زنده می‌کند. پس ادکلن‌ها مهم هستند. شما خبر ندارید ولی امکان دارد که با ادکلن خود خاطره‌ای ماندگار برای یک نفر بسازید.حالا که ادکلن‌ها مهم هستند به نظر شما بازیگران معروف و یا سلبریتی‌ها چه ادکلنی می‌زنند؟ بارها در اینترنت و مجله‌ها دیده‌ایم که این سلبریتی‌ها در مورد ادکلنی که استفاده می‌کنند

به برنامه‌ی آذر ماهم نگاه میکنم ، به ۱۳۸ساعت اضافه کارم ، به روزهایی که خالی نیستن تا من به کارهای موردعلاقه‌م برسم .. دلم میخواد همین حالا کسی رو سفت بغل کنم و به حال زندگی به فنا رفته‌ام زار بزنم . غمگینم.. تمام روزهام دارن توی اون بخش کوچیک لعنتی با ادم‌های لعنتی میگذرن و من چطور باید به آینده امیدوار باشم؟ کجاست یه روزنه‌ی کوچک تو من ازش دنبال نور بگردم؟ با کدوم کلمه‌ی دروغین باید روح نابود شده و تکه‌پاره شدمو وادار کنم که باز فردا صب
داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
-دخترخاله موردعلاقه ام و شوهرش دیشب اینجا بودند تا امروز صبح. خودش نمیداند که دخترخاله موردعلاقه من است.

-از صبح که بیدار شدم ذهنم درگیر مودم بود. روشنش که کردم اسمش عوض شده بود و هیچی بهش وصل نمیشد. زنگ زدم شاتل و خانومی که جواب داد به شدت بداخلاق و بی حوصله بود. گفت ریست شده و کابل LAN باید وصل کنی و فلان و بهمان. قبلش چند تا کار بهم گفت که انجام بدم؛ دقیقا کارهایی که خودم قبل از زنگ زدن به شاتل انجام داده بودم و نتیجه نگرفته بودم... بعد میومدم به
خبببب ... این دو تا رو کشیدم سفارشی  
بچه‌ها امیدوارم خوشتون بیاد. من بر اساس رنگای موردعلاقه‌ی خودم رنگ زدم ولی آخرشم حس میکنم همچین باب دلم نشد. لذا پیشنهادی دارید بگید حتماً.
اولی برای دریمر و دومی برای مهناز  
بعداً نوشت : سومی هم برای آدینه - چهارمی برای آنا - 
داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
 تمیز کردن گاز رومیزی شیشه‌ای
گازهای رومیزی شیشه‌ای باعث می‌شوند که یک آشپزخانه شگفت‌انگیز به نظر برسد و این خصلت می‌تواند ناشی از سطح براق و شیشه‌ای آن، طراحی‌های خلاقانه و هماهنگی
 آن با دکوراسیون کابینت آشپزخانه باشد. گازهای شیشه‌ای همیشه فریاد می‌زنند که «با من آشپزی بکن»، بخصوص زمانی که جلای درخشانی داشته باشند و مرتباً تمیز شوند.
 یک گاز رومیزی شیشه‌ای براق و تمیز می‌تواند با گلدان، تابه و حتی قابلمه‌هاست شود و کار بانوان ر
خیره شده بود به دیوار روبرویش و فارغ از گفت‌وگوهای صمیمی که در اتاق جریان داشت، آرام آرام سرخ می‌شد. فقط همین را می‌توان درباره‌ احساساتش در آن لحظه خاص گفت، چرا که هیچ چیز دیگری در صورتش تغییر نمی‌کرد، تا اینکه چشمان خیره‌اش را برای لحظه‌ای بست و به محض گشودن دوباره آن‌ها، شروع به فریاد زدن کرد: "من نمی‌دانم اصلا چرا نباید عصبانی باشم؟ مگر هر کسی حق ندارد گاهی اوقات از کوره در برود و هر کثافتی را از دل و روده‌اش بیرون بپاشد؟" و تازه زما
ادامه پادکست چیست؟ قسمت اول
۹. بهترین زمان پادکست گوش‌‌کردن چه وقتی است؟
بیشتر افراد در طول روز آن‌قدر مشغله دارند که به‌ سختی می‌توانند روی دریافت اطلاعات جدید و یادگیری تمرکز کنند. برای کسانی که مشتاق یادگیری هستند، شاید صبح‌ ها در حالی‌ که برای شروع روز آماده می‌شوند زمان بهتری برای‌ پادکست گوش‌ کردن باشد. همچنین، پادکست ‌ها را می‌توانید در حین رفت‌ و آمدهای روزمره گوش کنید. وقتی پس از پایان روز کاری درحال استراحت هستید نیز فرصت
رشته روانشناسی

روانشناسی یکی از ۵ رشته‌ی مهم و پرطرفدار دانشگاهی در جهان است و موضوعات و مباحث آن موردعلاقه‌ی بیشتر افراد است. نکته اینجاست : اگر این رشته را در سطح کارشناسی بخوانیم و تا مقاطع ارشد و دکتری ادامه ندهیم، چه مشاغل مناسبی برای‌مان وجود خواهد داشت؟

معرفی رشته‌ روانشناسی می‌تواند در انتخاب شما نقش مهمی ایفا کند.

در ادامه، به معرفی مشاغل ممکن برای رشته‌ روانشناسی در سطح کارشناسی می‌پردازیم. شاید در ظاهر ارتباط چندانی
خبببب ... این دو تا رو کشیدم سفارشی  
بچه‌ها امیدوارم خوشتون بیاد. من بر اساس رنگای موردعلاقه‌ی خودم رنگ زدم ولی آخرشم حس میکنم همچین باب دلم نشد. لذا پیشنهادی دارید بگید حتماً.
اولی برای دریمر و دومی برای مهناز  
بعداً نوشت : سومی هم برای آدینه - چهارمی برای آنا - پنجمی برای پاییز
رشته روانشناسی
روانشناسی یکی از ۵ رشته‌ی مهم و پرطرفدار دانشگاهی در جهان است و موضوعات و مباحث آن موردعلاقه‌ی بیشتر افراد است. نکته اینجاست : اگر این رشته را در سطح کارشناسی بخوانیم و تا مقاطع ارشد و دکتری ادامه ندهیم، چه مشاغل مناسبی برای‌مان وجود خواهد داشت؟

معرفی رشته‌ روانشناسی می‌تواند در انتخاب شما نقش مهمی ایفا کند.
در ادامه، به معرفی مشاغل ممکن برای رشته‌ روانشناسی در سطح کارشناسی می‌پردازیم. شاید در ظاهر ارتباط چندانی میان ر
سلام بروبچ بیان^^
یک چالش مینویسم ببینم چی میشه^^
.
.
.
.
فقط جواب ها رو بنویسین..
بغبر از عرررر و غیره..^-^
.
.
1) اگه نامجون بهت بگه بیا برام این لاین رو آهنگ رو بخون؟!
2) اگه جین بهت بگه میشه وقتی آشپزی میکم از پشت بغلم کنی!؟
3) اگه هوسوک بهت بگه میای بریم شهربازی سوار ترن هوایی بشیم؟!
4) اگه یونگی بهت بگه میشه لبات فیت پیشونیم باشه تا خوابم ببره؟!
5) اگه جیمین بهت بگه میشه برام برقصی؟!
6) اگه تهیونگ بهت بگه میشه بریم دریا و شنا کنیم باهم!؟
7) اگه جونگ کوک بهت ب
فارغ از آن که غذای حقیقی سفره ی شب یلدای شما چه باشد، به هر حال شهد و آجیل هم بخش مهمی از پذیرایی این شب خواهد بود. درواقع بعد از هندوانه و انار، تنقلات اصلی ترین قسمت سفره های پذیرایی در شب یلدا هستند.حالا که فرصت زیادی تا شب یلدای امسال سرمد نمانده بهتر است سریع دست بوسیله فرمان شوید و سفره ی پذیرایی تان را برای این شب کامل کنید. چنانچه صبر است طولانی ترین شب سال را در ساختمانی ی اقوام یا دوستان غصه بگذرانید بد تراشیدن با انتخاب و معامله یک طع
چند راهکار برای کم کردن استرس امتحانات 
1. اتاق و میز تحریرتان را تمیز کنید
2. در زمان استراحت کتاب موردعلاقه‌تان را مطالعه کنید
3. مصرف قند خود را کاهش دهید
4. زمان استفاده از تلفن همراه خود را کاهش دهید
5. به یک خاطره شاد فکر کنید
6. آفتاب بگیرید
7. آواز بخوانید
8. تکنیک‌های مدیریت زمان را یاد بگیرید
9. چند کار را با هم انجام ندهید
10. به‌ اندازه کافی بخوابید
11. با خودتان مهربان باشید
12. به‌طور مرتب ورزش کنید
13. به میزان کافی ویتامین C دریافت کنید
14.

- اسم✨ : Kim Seokwoo  / 김석우
- اسمِ استیج : Rowoon / 로운
- ایموجی :
- تولد : 1996.8.7
- موقعیت در گروه : ویژوال ،مین ووکال ، دنسر
- لقب : Ronnie, Ddaeguri
- قد : 192
- گروه خونی : B
〰 مدت کارآموزی : ۶ سال
〰 اعضای خانواده : پدر ، مادر ، خواهربزرگتر
〰 هم اتاقی : اینسونگ ، داوون و چانی
〰 مهارت : پیانو زدن ، بازیگری، آشپزی
〰 سرگرمی : قدم زدن ، دیدن فیلم
〰 شخصیت : خجالتی ، بامحبت و گمی وسواسی
〰 آرتیست موردعلاقه : Park Hyoshin
〰 غذای مورد علاقه : همه غذا ها :)
〰 کلکسیون موردعلاقه: کتاب
〰 محل
‍♂Jaemin (جه‌مین)

• اسم استیج: 
جه‌مین
Jaemin (재민)

• اسم اصلی: 
نا جه‌مین
Na Jae Min (나재민)

• موقعیت: 
 رپر اصلی، دنسر

• تولد:
 13 آگوست 2000
23 مرداد 1379

• محل تولد:
سئول، کره جنوبی

• قد: 181cm

•گروه خونی: AB

•یونیت ها: 
NCT Dream
• فکت ها::

- اون درواقع در جُنجو به دنیا اومده ولی مستقیم اومده سئول.
- اسم مستعارش " نانا " هست که از فامیلیش "نا" گرفته میشه‌.
- جه‌مین هیچ خواهر و برداری نداره.
- یه خواهر میخواسته.
- تحصیلات:
School of Performing Arts 
- وقتی داشته کارا
کدام مدل بینی برای شما مناسب است؟ طبیعی یا فانتزی؟
یکی از نگرانی های عمده متقاضیان جراحی زیبایی بینی قبل از عمل ، انتخاب مدل بینی است. آنها غالباً ساعتهای زیادی را صرف جستجوی اینترنت و مشاهده نتایج جراحی زیبایی بینی می کنند. اما آشنایی با مدلهای مختلف بینی بعد از عمل می تواند استرس قبل از عمل را به شدت کاهش دهد.
بعضی اوقات افراد به دلیل تبلیغات و شنیده‌های خود ، مدلی را برای بینی خود انتخاب می کنند که برای چهره آنها مناسب نیست. آنها همچنان به
​​​سلام!
اولین مطلب را برای ​​​​​آشنایی می‌نویسم، هرچند از خود هیچ نمی‌دانم و همه‌چیز را هم میدانم!
نوشتن و این حس اشتراک احساسات، از موردعلاقه‌های چندین سالهٔ من است، از روزی که به‌طور شگفت انگیزی دانستم احساسات را می‌شود از قلب به قلم کشید.
کمی خود را می‌شناسم: من اجتماع نقیضین هستم، در آنِ واحد، هم میتوانم رنج بکشم و هم از خوشی فریاد بزنم؛ همزمان که می‌گریم ، کسی در اعماق قلبم به من لبخند می‌زند؛ آن‌گاه که لبریز از احساساتم، آ
 کلم بروکسل
کلم بروکسل به خانواده چلیپاییان تعلق دارد. در کنار دیگر گیاهان مانند سیر، زردچوبه و بذرکتان، کلم بروکسل می‌تواند هم برای اهداف آشپزی و هم پزشکی استفاده‌شود. برای اهداف آشپزی، کلم بروکسل می‌تواند به‌عنوان سبزی پخته‌شود یا به سالادها یا غذاهای پخته‌شده مختلفی اضافه‌شود. به‌هرحال، کلم بروکسل سبزی موردعلاقه خیلی‌ها نیست. درواقع، به‌نظرمی‌رسد بچه‌ها از آن متنفرباشند. اما خواص کلم بروکسل برای سلامتی، پوست و مو پرشمار است
تن ماهی غذایی آسان و خوشمزه است که امروزه موردعلاقه خانواده‌های ایرانی قرار گرفته است. رعایت کیفیت و سلامت تن ماهی در حین تولید اهمیت بسزایی دارد.
 هدف در این مقاله شناساندن ویژگیهای بهترین برند تن ماهی می باشد که عبارتند از: 
دارای استانداردهای کیفی و مجوز بهداشت
دارای پروانه بهداشت معتبر
رعایت استانداردها 
توجه به مزه و طعم تن ماهی
انتخاب مورد اعتمادترین کارخانه تن ماهی
تولید تن ماهی متنوع برای سلیقه های گوناگون
قیمت مناسب
انتخاب گوش
تلویزیون سامسونگ 65 اینچ مدل 65MU799 
تلویزیون هوشمند «سامسونگ» مدل «65MU7995» محصولی از سری 7 سامسونگ است که برای کاربران معمولی با سالن متوسط و نسبتاً بزرگ گزینه‌ی بسیار خوبی به حساب می‌آید. صفحه‌نمایش تخت 65اینچی این تلویزیون، تصاویر را با کیفیت 4K پخش می‌کند؛ درنتیجه می‌توانید از تماشای فایل‌های تصویری خود با کیفیت بسیار خوب لذت ببرید؛ البته این کیفیت‌تصویر درصورتی‌که محتوای 4K به تلویزیون منتقل کنید، قابل‌استفاده است. در کنار تصویر خوب،
Post your favorite movies that you never get tired of watching 
از اونجایی که فیلم های موردعلاقه ام زیادن سعی می کنم اونایی رو بگم که واقعا بیش از یک بار تماشاشون کردم و خسته نشدم:
انیمه your name: فکر می کنم هر بار یه نکته ای داشته باشه که بهش پی ببرید. دو بار دیدمش. بار اول اونقدر حجم داستان تازه اش، پیچیده، زیاد و عجیب بود که فقط قورتش دادم و لذت بردم؛ تاره بار دوم اندکی هضم شد و آهان آهان گفتنام شروع شد :)) و قطعا دوست دارم برای بار سوم هم ببینمش.
سریال فرار از زندان:  سه چهار
دلم می خواست می توانستم عکس های دانشگاه موردعلاقه ام را چاپ کنم و روی کتابخانه بچسبانم.اما فعلا نمی توانم.
در عوض می روم و عکس های ساختمان و اینجا و آنجای دانشگاه را نگاه می کنم و برخی هایش را برای دوستم می فرستم و مثلا می گویم: اینجا رو می بینی؟از اینجا توی ساعت های بین کلاسی تردد میکنم.
عکس کتابخانه اش را باید حتما پیدا می کردم.کتابخانه برایم جای مهمی است.عکس را که یافتم،از اینکه تعداد قفسه های کتابش کم نیست،خوشحال شدم.این یعنی بهانه برای سر
همین‌طوری یاد قبل‌ترها افتادم. میگم اینکه قبلا همه‌ش به آینده فکر می‌کردم و جدیدا فقط یاد گذشته می‌کنم معنی خاصی نداره به نظرت؟
سال‌ها، از ابتدایی تا دبیرستان، تو مسابقات احکام شرکت می‌کردم، رشته‌ی موردعلاقه‌م. خیلی خوب می‌فهمیدمش. حافظه‌م دچار مشکل شده، ولی فکر می‌کنم هیچ‌وقت به مرحله‌ی استانی نمی‌رسیدم، یا شایدم از استانی بالاتر نمی‌رفتم. تا اینکه تو سال آخر، چهارم یا به عبارتی پیش‌دانشگاهی، تو سه تا رشته‌ی احکام، نهج‌البل
کامنت گذاشته بود برایم که در نوشته‌های من غمی قابل لمس است که فکر می‌کنم برای خودم نگهش داشته‌ام و هیچ‌کس خبردار نشده. دیشب پیدایش کردم. نگهش داشته بودم جای حرف‌هایی که باید به یاد بسپارم. و بعدش به این فکر می‌کردم که چه‌قدر دوست دارم این جور وقت‌ها قایم شوم پشت آثار و کلمات دیگران. بیشتر شعر می‌خوانم، بیشتر موسیقی گوش می‌کنم و از نوشتن فرار می‌کنم. از نوشته‌هایی که درباره‌ی دنیای بیرون باشند. دومین نقاش موردعلاقه‌ی من، مونه است و هی
از کاروبار و حال‌وهوام با ن حرف می‌زدم. گفت شرکت داره برای پروژۀ جدیدش نیرو می‌گیره‌ها. تو که با ب مشکلی نداشتی. تازه اگه بری باهنر که خیلی خوب می‌شه. اصلاً می‌تونی سه روز تو هفته بری. فقط برای اینکه از خونه بیرون بزنی و حالِت عوض بشه. قراردادهای اون‌جا رو که می‌بینی چطوره، تا هروقت خواستی بمون.
این حرف‌ها برای قبل از اون تست نمونه‌خوانیه. دروغ چرا، به حرف‌هاش جدی فکر کردم. راست می‌گفت، خونه موندن تنبلم می‌کنه. تو این مدت دو تا سفارش خوب
ضرورت طراحی پرتال (پورتال) خبری
امروزه استفاده از روزنامه ها و اخبار کاغذی کم رنگ شده است و مردم بیشتر تمایل دارند تا اخبار جدید را از طریق انواع سایت های خبری دنبال کنند. همچنین، استفاده مردم از گوشی های هوشمند و تبلت ها زیاد شده است و آن ها بدین وسیله از اخبار جدید و موردعلاقه شان آگاه می شوند. هم زمان با توسعه تکنولوژی های جدید، شاهد گسترش طیف مختلف اخبار هستیم و حضور خبرگزاری ها و صاحبان خبر در فضای وب به یک ضرورت تبدیل شده است. بنابراین شم
1. مصرف برخی مواد غذایی را قطع کنید:
بسیاری از این مواد غذایی بخشی از رژیم های غذایی روزانه ما شده اند، اما در واقعیت شما فقط باید آنها را در حد اعتدال میل کنید. این شامل قهوه ، نوشابه ، نمک و غذاهای پر پروتئین است. سعی کنید هر چند روز یک مینی سم زدایی داشته باشید و حدود دو بار در هفته مصرف این غذاها را قطع کنید.

2. مصرف بیشتر چای سبز ، آب و ... زغال اخته
غذا دشمن شما نیست، زیرا غذاهای زیادی وجود دارند که می توانید به رژیم غذایی خود بیفزایید تا به کا
مامانم زن خیلی خوبیه.
از اون خوبایی که واسه خودش یه‌پا خانوم خونه‌ست.
از اونا که آشپزی و کدبانوییش بیسته!
از اون زنایی که با حرف زدن با مرد غریبه لپشون گل میندازه و چادرشو سفت میگیره!
مامانم خیلی زن خوبیه!
از اون خوبا که بابام دوست داره و هی قربونش میره و هی دورش میگرده!
چند سال پیش یه روز داداش بزرگم اومد و گفت عاشق شده!
می‌گفت طرف دختر خیلی خوبیه!
از اونا که تو دانشگاه جزء نمره‌اول‌هاست!
از اونا که ته منطقن و میشه یه عمر زندگیو باهاشون ساخت!

کلاژن چیست؟
کلاژن چیست؟ آیا برای بدن مفید است؟
ممکن است شما کلاژن را به عنوان جزئی از لوسیون بدن موردعلاقه تان و یا مکمل خوراکی بشناسید. اما واقعا کلاژن چیست و شما چگونه می ‌توانید آن را در زندگی تان جای دهید؟
کلاژن، مخصوصا کلاژن نوع 1، فراوان ترین پروتئین بدن ماست. این پروتئین در ماهیچه‌ ها، استخوان‌ ها، پوست، رگ ‌های خونی، سیستم گوارشی و تاندون ‌ها یافت می‌ شود. این چیزی است که همراه با جایگزین کردن سلول‌های مرده پوست به استحکام
عیب گیری فیلم Alien قسمت اولبعضی فیلم‌ها‌‌ در جریان بازبینی‌های مجدد عیار واقعی‌شان را افشا می‌نمایند . مهارت و جزییاتی که خرج تولید لحظه لحظه‌ و تکه تکه‌ی دنیایشان شده‌است طوری در فریم‌های فیلم مخفی شده‌اند که میتوانید تاثیرش را شم نمایید , البته نمی‌توانید به راحتی آنها‌را ملاحظه کنید . در سود صرفا با باز نگری مجدد و مجدد است که کم‌کم می توانید به بالاتر از تراز ظاهری فیلم صعود نمایید و با دنیای دیگری در پشت آن روبه‌رو گردید . غالبا
هر لحظه که میگذرد،هرروز که میگذرد، احساس میکنم که دیگر این من نیستم که داخل این اتاق‌ها راه میروم.. این من نیستم که میرود بازار و خرید میکند.. این من نیستم که درس میخواند.. احساس میکنم که اگر لای لپتاپم را باز کنی گرد و خاک‌های چیزی که قبلا من بوده میزند بیرون.. رو دکمه‌های کیبرد را که نگاه کنی اثر انگشتم را میتوانی تشخیص بدهی..و میدانم که اگر بمیرم تنها چیزی که میتواند ثابت کند من قبلا این جا بوده‌ام همین اثر انگشت‌هاست.. که تا چندوقت بعد از م
معرفی ژانر بیوگرافیفیلم های بیوگرافی حاوی اتفاق ها با اهمیت معاش اشخاص پر رنگ می باشند ; این اشخاص گهگاه خوشنام و گهگاه بدنام اند و به طور معمول وجه اشتراک آنان آوازه است . گفتنی است که شیوه داستان اینگونه فیلم ها به صورتی است که نمیتوان حقیقت یا این که صحت اتفاق ها , افراد , و یا این که داده ها مطرح شده را تضمین کرد و گهگاه اتفاق ها آن کم و دوچندان می‌شوند ; با این وجود , زیرا در فیلم های ژانر بیوگرافی معاش اشخاص با ا
سلام! من امیرحسینم
این اولین مطلب این وبلاگه! که قراره توش درباره html و css بنویسم و دانش خودمو هرچند کم به اشتراک بذارم. صد البته که این مطالب برای آشنایی شماست و برای اینکه بتونید کد بزنید البته اگه علاقه داشته باشید باید آموزش های بیشتر و کاملتری ببینید و تمرین کنید.
وبلاگ‌نویسی و تولید محتوا یکی از کارهای موردعلاقه منه و البته که از کپی پیست و تولید محتوای تکراری که خیلی هم زیاده به قول معروف "بی‌زاری می‌میجویم!" و تمام سعیم رو میکنم با ای
۱. کلم بروکسلکلم بروکسل به خانواده چلیپاییان تعلق دارد. در کنار دیگر گیاهان مانند سیر، زردچوبه و بذرکتان، کلم بروکسل می‌تواند هم برای اهداف آشپزی و هم پزشکی استفاده‌شود. برای اهداف آشپزی، کلم بروکسل می‌تواند به‌عنوان سبزی پخته‌شود یا به سالادها یا غذاهای پخته‌شده مختلفی اضافه‌شود. به‌هرحال، کلم بروکسل سبزی موردعلاقه خیلی‌ها نیست. درواقع، به‌نظرمی‌رسد بچه‌ها از آن متنفرباشند. اما خواص کلم بروکسل برای سلامتی، پوست و مو پرشمار است
​​​سلام!
اولین مطلب را برای ​​​​​آشنایی می‌نویسم، هرچند از خود هیچ نمی‌دانم و همه‌چیز را هم میدانم!
نوشتن و این حس اشتراک احساسات، از موردعلاقه‌های چندین سالهٔ من است، از روزی که به‌طور شگفت انگیزی دانستم احساسات را می‌شود از قلب به قلم کشید.
کمی خود را می‌شناسم: من اجتماع نقیضین هستم، در آنِ واحد، هم میتوانم رنج بکشم و هم از خوشی فریاد بزنم؛ همزمان که می‌گریم ، کسی در اعماق قلبم به من لبخند می‌زند؛ آن‌گاه که لبریز از احساساتم، آ
همین چند روز پیش بود که از شرایط گله داشتم و قرارم با آدمی به هم خورده بود یا درواقع او زده بود زیر همه چیز. خیلی بی‌انگیزه و اتفاقی رزومه‌‌ام را برای کسی فرستادم و همان روز قرار مصاحبه گذاشتند و همان روز تماس گرفتند که فردا بیا سر کار و یک هفته آزمایشی کار کن. همینقدر ناگهانی و سریع. راستش شرایط بدی نیست و خیلی بهتر از قرار به هم خورده قبلی است اما نمی‌دانم چرا نمی‌توانستم و یا درواقع هنوز هم نمی‌توانم به چیزی خوش‌بین باشم.
امروز روز اول ک
شاید تا به حال این سوال در ذهن شما هم شکل گرفته که گوگل و محصولاتی که از آن استفاده می‌کنم چه اطلاعاتی از من جمع آوری می‌کند؟
همونطور که می دنیم گوگل بر گرفته شده از واژهٔ گوگول که به معنی «یک عدد یک و صد صفر جلوی آن» است که نوعی شعار و در واقع مقصود اون هست . به این معنی که گوگل قصد داره تا سرویس‌ها، اهداف و اطلاع‌رسانی و اطلاعات خودش رو تا آن مقدار در وب در جهان گسترش بده.
گوگل به‌طور تخمینی دارای بیش از یک‌میلیون سرور در سراسر جهان است و رو
شروعش وقتی بود که داشتم برای شصتادمین بار می‌دیدمش. یهو حالم ازش بهم‌خورد. یهو گفتم: اه، این چیزیه که تو بهش می‌گی موردعلاقه؟ 
گالری‌م رو بالا پایین کردم. همه فیلما بهم حالت تهوع دادن. همه‌شون به نظرم چرند و سخیف اومدن. 
پلی‌لیستم رو بالا پایین کردم. چندشم شد. 
پستای وبلاگم رو مرور کردم و منزجر شدم. 
به گمونم دچار حالتی شدم به اسم خودبیزاری. از خودم و تمام چیزای مربوط به خودم متنفرم. حالم از همه‌شون بهم‌ می‌خوره. دلم می‌خواد تبلت رو برگرد
شب همگی بخیر!
امشب، یکی از آخرین شب های سال ۹۸ است و من درحالیکه بسیار دلتنگم، نامه ای برای شما دوستان عزیزم می نویسم. باید بگویم مشتاق دیدارتان هستم. مشتاق جمعه شب هایی که در گوشه ای از این دنیا کنار یکدیگر جمع شده و صحبت خواهیم کرد؛ از کتاب هایی که خوانده ایم و قصه ها و افسانه هایی که دوست داشته ایم، درحالیکه هرکدام نوشیدنی مورد علاقه مان را می نوشیم و با لبخند و نگاه های عمیق به حرف های یکدیگر گوش می سپاریم. آرزوی چنین روزی را دارم. آرزوی دو
وقتی که آلبوم اصلی، نه نسخه لیک‌شده اومد بیرون، خونه نبودم. وقتی برگشتم دیدمش و گفتم ایول! بریم تو کارش.
هعی، بگذریم از این‌که کلا به نظرم خیلی آلبوم قشنگیه. 
از اونجایی که ترک سه و پنج قبلا به عنوان سینگل منتشر شده بودن و شنیده بودمشون، یک و دو و چهار و شش و هفت رو دانلود کردم که گوش بدم.
بد نبودن، قشنگ بودن. 
رسید به ترک هفت. 
همین که شروع شد فهمیدم که باید بره توی پلی‌لیست ...feel موزیک‌پلیرم. همون پلی‌لیستی که همه‌ش رو باهم گوش نمی‌دم، چون ا
نوشته بود موسیقی بی کلام برای هرکسی کلام خاص خودشو داره
به روزی که داشتم فکر میکنم
از وقتی با پدر حرف زدم رابطمون خیلی بهتر شده عالی نیست ولی بهتر از قبله
درکش میکنم و شمشیر از رو بسته‌م رو غلاف کردم و سعی میکنم رابطه‌مو حفظ کنم
هر آدمی تو زندگیش اشتباه میکنه به قول وجیهه بلاگر موردعلاقه م ما نمیتونیم از الگوها و عقده ها و شکستگی ها و زخم هامون جدا باشیم من و پدر و مادر و برادرم هم از این قاعده مستثنی نیستیم
درمان هم که بکنیم باز قرار نیست مع
وقتی غم ماندگار شود ادم دست دلش به زندگی کردن هم نمیرود چه برسد به نوشتن..خاله حرف میزد تمام تنم از این غم میسوخت خاله حرفهای جدید میزد چیزهایی میگفت که دوست نداشت من بفهمم،نمیخواست من بدانم سرقصیه مانتو نظرش را به خاطرمن عوض کرده بودتاخوشحال شوم یا قضیه روسری موردعلاقه ام را ازخاله پرسیده بود تاخوشحال ترشوم یا شب کنکور او بود که زنگ زد به خاله تا خاله کمی ارامم کند چون حس میکرد از دست خودش کاری بر نمی اید یا هزارتا مورد دیگر که قراربود من خب
مرحله اول: نیاز به فضایی آرام برای انجام تمرینات دارید
قبل از شروع تمرینات، در اولین گام باید فضایی را برای خودتان فراهم کنید که بتوانید به‌آرامی، فارغ از هرگونه استرس، به هدفی که در سر دارید، فکر کنید. بهتر است به یکی از آرام‌ترین اتاق‌های خانه، یا کافه دنجی که اغلب برای رفع خستگی به آنجا می‌روید، کتابخانه یا گلخانه موردعلاقه‌تان یا هر فضایی که به شما آرامش می‌دهد، بروید. یک کاغذ و قلم همراه داشته باشید که آنچه را به ذهن‌تان می‌رسد، ی
مرحله اول: نیاز به فضایی آرام برای انجام تمرینات دارید
قبل از شروع تمرینات، در اولین گام باید فضایی را برای خودتان فراهم کنید که بتوانید به‌آرامی، فارغ از هرگونه استرس، به هدفی که در سر دارید، فکر کنید. بهتر است به یکی از آرام‌ترین اتاق‌های خانه، یا کافه دنجی که اغلب برای رفع خستگی به آنجا می‌روید، کتابخانه یا گلخانه موردعلاقه‌تان یا هر فضایی که به شما آرامش می‌دهد، بروید. یک کاغذ و قلم همراه داشته باشید که آنچه را به ذهن‌تان می‌رسد، ی
امروزه اینترنت گستردگی بسیاری داشته و تعداد بی‌شماری نیاز را برطرف می‌کند توانایی‌های اینترنت روزبه‌روز در حال افزایش و گستردگی بیشتر است. یکی از هزاران کاربرد اینترنت امکان جستجو و یافتن مراکز ارائه خدمات مختلف تخصصی، تجاری و رفاهی است. اگر شما دامداری دارید و یا حیوان خانگی دارید و نیازمند به دریافت خدمات دامپزشکی هستید و یا قسط خرید حیوان دارید و نیازمند به دریافت مشاوره‌های تخصصی از متخصصین دامپزشکی هستید و ساکن مشهد هستید و به ه
امروزه اینترنت گستردگی بسیاری داشته و تعداد بی‌شماری نیاز را برطرف می‌کند توانایی‌های اینترنت روزبه‌روز در حال افزایش و گستردگی بیشتر است. یکی از هزاران کاربرد اینترنت امکان جستجو و یافتن مراکز ارائه خدمات مختلف تخصصی، تجاری و رفاهی است. اگر شما دامداری دارید و یا حیوان خانگی دارید و نیازمند به دریافت خدمات دامپزشکی هستید و یا قسط خرید حیوان دارید و نیازمند به دریافت مشاوره‌های تخصصی از متخصصین دامپزشکی هستید و ساکن مشهد هستید و به ه
هنگامی که درباره برنامه تلویزیونی خودرویی فکر می کنید، احتمالاً تو ابتدا مجموعه های تاپ گیر (Top Gear) و گرندتور (Grand Tour) به ذهنتان می آیند. سری متاخر تاپ گیر که داخل سال ۲۰۰۲ وضع اندازی شد، زائیده حافظه جرمی کلارکسونو اندی ویلمن بود که بخاطر کلارکسون و بعد  جیمز می و ریچارد هاموند صیت جهانی به ارمغان آورد.کلارکسون که یکی از کارشناس های دنیای خودروبا نگاهی اختصاص بوسیله حساب می رود، با بهینه خودروهای دنیا رانندگی کرده است؛ احتمالاً جای حیرت حل
تعهد سازمانی
تعهدسازمانی
یک نگرش مهم شغلی و سازمانی است که درطول سالهای گذشته موردعلاقه بسیاری
ازمحققان رشته‏‌‌های رفتارسازمانی و روانشناسی خصوصا روانشناسی اجتماعی
بوده است دردهه اخیر تحقیقات متعددی دراین زمینه و درابعادمختلف باآن انجام
گرفته است این تحقیقات دردومقوله دسته بندی میشوند گروه اول سعی درشناخت
ماهیت خود تعهدداشته‏‌اند و درگروه دوم به بررسی عوامل مرتبط با تعهد
پرداخته‏‌اند اگرچه این متغیر به نحومحسوس و کمی اندازه
روتین قبل از خواب
هنگامی که سن کودک شما شش تا هشت هفته شد می‌تونید کم‌کم الگوی خواب‌ش رو  پیدا کنید و هر شب وقت خواب به کار ببرید تا بتونه خودش را با اون تطبیق بده
الگوی خواب باعث می‌شه کودک راحت‌تر به رختخواب بره و زودتر بخوابه
اصلا خود کودک هم این روتین رو خیلی دوست داره
برای داشتن یک الگوی منظم سلیقه‌ی کودک رو هم در نظر بگیرید و سعی کنید کارهایی که دوست نداره رو به یک ساعت دیگر از شبانه روز منتقل کنید 
مثلا اگر از حمام کردن قبل از خواب خ
اولین قرار عاشقانه مملو از هیجان، استرس، احساسات عجیب و جالب و البته نگرانی است. در چنین مواقعی همه آدم‌ها سعی می‌کنند بهترین لباس خود را بپوشند، بهترین عطر را بزنند و به چهره‌شان رسیدگی کنند. بعضی‌ها هم هوشمندانه‌تر رفتار می‌کنند و از قبل در مورد موضوعات صحبت خود تحقیقاتی صورت می‌دهند.
اما فارغ از همه کارهایی که گفتیم، شما باید از انجام برخی کارها و بیان برخی حرف‌ها خودداری کنید که در زیر توضیح داده‌ایم.
۱- در اولین قرار از والدین خود
زعفران از آن دسته محصولاتی است بسیاری از افراد فکر می کنند مشکلات کمتری برای بهره برداری از آن وجود دارد و بدون تحقیق و بررسی اقدام به کاشت زعفران میکنند.اما بهتر است بدانید یکی از معایب کاشت زعفران این است که شما در هر شهری نمی توانید اقدام به کاشت این محصول کنید.مخصوصا اگر محل سکونت شما جز مناطقی باشد که سطح پایین است یا آبی شور دارد.اگر می خواهید این مشکل را با کشت به صورت گلخانه ایی برطرف کنید بهتر است بدانید که معایب کشت زعفران گلخانه ای
چندروز پیش بود که پاییز امد. از روز اول سرما خوردم. البته انقدرها هم سرد نبود ولى خانه ى من یک زیرزمین است و سردتر از بقیه ى خانه هاست. خانه ى من تفاوتى با زندان ندارد. من در طول روز نور افتاب را حس نمیکنم و صداى هیچ پرنده اى را نمیشنوم. یکبار دامادمان گفت که خانه ات مناسب خودکشى ست. دامادمان بسیار قدبلند و تو دل برو و اردیبهشتى ست! مادرم او را پرستش میکند. البته که خداى مادرم، برادرم است ولى دامادمان هم پیغمبر همان خداست! و هرچه باشد دختر تحصیل ک
کدام میکاپ عروس را می پسندید؟

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

کدام میکاپ عروس را میپسندید؟

در قسمت نظرات شماره عکس موردعلاقه خود را برای ما ارسال کنید...

با تشکر از شما عزیزان

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

https://www.instagram.com/hanabeautysalon1/

روتین قبل از خواب
هنگامی که سن کودک شما شش تا هشت هفته شد می‌تونید کم‌کم الگوی خواب‌ش رو  پیدا کنید و هر شب وقت خواب به کار ببرید تا بتونه خودش را با اون تطبیق بده
الگوی خواب باعث می‌شه کودک راحت‌تر به رختخواب بره و زودتر بخوابه
اصلا خود کودک هم این روتین رو خیلی دوست داره
برای داشتن یک الگوی منظم سلیقه‌ی کودک رو هم در نظر بگیرید و سعی کنید کارهایی که دوست نداره رو به یک ساعت دیگر از شبانه روز منتقل کنید 
م
کانال ما در سروش
آذر:بهرام پسرخیلی خوبیِ موقعیت مالی ش عالیِقبول کن من اگه جا تو بودم قبول میکردم هم خوشتیپِ هم پولدارِ دیونه دیگه چی میخوای..رویا (سرشُ روی پای آذر گذاشت ) گفت:خدانکنه جا من باشیآذر تو که‌ از تمام زندگی من خبرداری وقتی ی غریبه برای همیشه توقلبت جامیکنه  تا وقتی قلبت میزنه اونجا خونه شِ ،حتی اگه غریبه تنهات بذاره،برای اولین بار عشقُ با کاوه تجربه کردم ،غریبه ی که همه چیزم شد ازدواج من سنتی بود.وقتی با کاوه کامیابی نامزد کرد
بسته های پذیرایی ایپک
بسته های پذیرایی ایپک آماده پذیرایی از میهمانان شما در جلسات دفاعیه پایان نامه ، همایش ها و سمینارها می باشند .
ایپک باکس در زمینه پذیرایی عصرانه ، میان وعده و صبحانه فعالیت می کند .
امروزه مدیریت زمان یکی از مهمترین اصولی است که انسان های موفق به آن اهمیت می دهند و برنامه های زندگی خود را بر اساس این اصول طرح و اجرا می کنند .
همه ما می دانیم که زمان ارزشمند ترین دارایی بشر است که به صورت نقد در اختیار ما قرار گرفته و این م
اگر به دنبال تهیه یک غذای خوشمزه و پر خاصیت هستید، پیشنهاد ما به شما کوکوسبزی یا کوکو مای سوخاری  است. در این مقاله طرز تهیه کوکو سبزی (kuku sabzi) و کوکو ماهی سوخاری خوشمزه و لذیذ را به شما آموزش خواهیم داد.  

مواد لازم کوکو سبزی
400 گرم سبزی کوکو (تره، جعفری، گشنیز، شوید)
2 عدد تخم مرغ
کمی سیر رنده شده
نمک، فلفل و زردچوبه
گردو و زرشک
1 قاشق غذاخوری آرد
روغن

طرز تهیه کوکو سبزی
برای آماده کردن چاشنی‌ کوکوی سبزی، ۱ قاشق غذاخوری روغن را در ماهیتابه ر
در تمام طول تحصیل کلاس موردعلاقه من ادبیات یا فارسی بود. دوره‌ی راهنمایی معلممون که فقط چهره‌ش با چشم های سبزش یادمه و طبق معمول اسمش یادم نیست به من می‌گفت سانی. گاهی هم می‌گفت ولی. بچه‌ها از این صمیمیت‌ش با من حسادت می‌کردن و راستش برای خودم هم عجیب بود. دوره‌ی دبیرستان معلممون عشقِ من بود. یه خانمِ واقعا ناز. به اندازه سخت‌گیر و به اندازه مهربون. و همیشه زیبایی رو در برقراری نسبت‌ها می‌دونست. در متناسب و به اندازه بودن. و خودش متناسب
وبلاگی رو پیدا کردم که خیلی دوستش دارم و مخصوصا این قسمت رو:
"آره. فضای خفقان فقط چندحالت داره که می‌تونه توشون به زیست خودشون ادامه بده. درواقع دیکتاتور و دیکتاتوری، یه انگله، و فقط از بعضی فضاها می‌تونه تغذیه کنه. یکی‌شون حماقته. دیگرشون اینه که همیشه به‌جای گشتن دنبالِ راه حل، دنبال الترنتیو بگردی. دیروز توی راه برگشت، تا مردم حرفی می‌زدن از گرونی، و از اینکه "کاری نمیشه کرد" یا از اینکه "الان دونفری که دیروز مُردن چه تغییری ایجاد شد" من
 ١. برای مطالعه به خودت پاداش بده! 
تو هم می‌توانی از این روش استفاده کنی و به خودت پاداش بدهی. این جایزه می‌تواند یک خوراکی یا تماس با یک دوست صمیمی یا دیدن قسمتی از فیلم و کارتون مورد علاقه‌ات باشد.
اگر مطالعه با علاقه صورت بگیرد، بسیار سازنده و اثرگذار خواهد بود.می‌توانی امتحان کنی!
٢. برای کارهایت برنامه‌ی مشخص داشته باش
در صورتی که برای هر یک از کارهایت وقت مشخصی درنظر بگیری، موفق‌تر خواهی بود؛ زیرا بدن انسان به این برنامه‌ها عادت م
بالاخره دیدمش. 
ماه‌ها بود که می‌خواستم این فیلم رو ببینم، اما فرصتش پیش نمی‌اومد. اول که هنوز اکران نشده بود، بعدش کیفیت پرده بود و بعد هم من اینترنت نداشتم. اما خب، بالاخره شد دیگه.
از اونجایی که من آدمِ فیلما و کتابای رمانتیک هستم، خیلی دوستش داشتم. خیلی زیاد. اصلا یه چیزی می‌گم یه چیزی می‌شنوید. شاید "فقط" یه عاشقانه ساده بود برای خیلیا، اما من رو بدجوری تحت‌تاثیر قرار داد.
داستان درمورد دختریه به اسم استلا، که یه بیماری ریوی داره که تش

شاید شما از آن دست افرادی باشید که قبل از رفتن به محل کار تا لحظات آخر در رختخواب هستید و حتی اغلب از صبحانه خوردن هم چشم‌پوشی می‌کنید. من هم گاها این‌طور هستم.
همه ما می‌دانیم که اگر صبح‌ها کمی زودتر بیدار شویم و برای خودمان وقت بگذاریم در درازمدت شادتر خواهیم بود و به نتایج بهتری خواهیم رسید. اما لازمه این کار این است که شب‌ها زودتر به رختخواب برویم. به نظرم این کار چندان هم سخت نیست.
تصور کنید شما ساعت 5 از خواب بیدار شوید و 90 دقیقه روی
شاید شما از آن دست افرادی باشید که قبل از رفتن به محل کار تا لحظات آخر در
رختخواب هستید و حتی اغلب از صبحانه خوردن هم چشم‌پوشی می‌کنید. من هم گاها این‌طور
هستم.
همه ما می‌دانیم که اگر صبح‌ها کمی زودتر بیدار شویم و برای خودمان وقت بگذاریم
در درازمدت شادتر خواهیم بود و به نتایج بهتری خواهیم رسید. اما لازمه این کار این
است که شب‌ها زودتر به رختخواب برویم. به نظرم این کار چندان هم سخت نیست.
تصور کنید شما ساعت 5 از خواب بیدار شوید و 90 دقیقه روی کا
قبل از تحقیق کردن برای یافتن ساز موردعلاقه تان، باید هدف خود را از خرید ساز تعیین کنید و اصطلاحا سنگهایتان را با خودتان وا بکنید! شاید شما هم برای همراهی با دوستانتان یا به اصرار اطرافیانتان به سمت موسیقی روانه شده باشید. در این صورت باید بدانید که حتی اگر بهترین گیتار را بخرید، پس از مدتی در کنار اتاق شما خاک خواهد خورد یا در بهترین شرایط جزو دکور اتاقتان خواهد شد.

میزان علاقه شما به موسیقی چقدر است ؟
تمرین با گیتار نیازمند صبر و اشتیاق زیا
همان‌طور که می‌دانیم کادو دادن در هر جامعه‌ای تابع عرف‌های خاصی هست . کادو دادن به سایر افراد مثل هر خلق و خوی خاصی در بشر تابع قواعد و قوانین خود هست که می‌توان ذکر کرد طراحی کارت ویزیت همگی مردم دنیا این مورد را باور دارا‌هستند و همه می‌دانند که بی‌توجه بودن به آن اثر ها مثبت هدیه دادن را از فی مابین میبرد و چه بسا ممکن میباشد سبب ساز ناراحتی طرف پیش‌روی شود . پس همان‌طور که کادو اصلی می باشد طریقه بسته‌بندی و باکس آن فراوان حائز اهمیت
دلم یک ماشین تایپ زهوار دررفته انگلیسی می خواهد که متعلق به نویسنده ای بوده باشد که آخرین کلماتش را با اشک های شادیش پیوند زده باشد. مثل همانی که دیدم و از فروشنده اش پرسیدم عتیقه فروشی کار دلی است نه؟ و او گفت نه، فکر میکردم همه حواسشان به داستان های پشت آن قفل های زنگ زده و کتاب های 40 ساله ای  پر از یادگار های آدم های غریبه هست. دلم میخواست از روایت های آدم های پشت قدیمی های فراموش شده بگوید، از دختری که نامش را اول کتاب بوستان چاپ 1330 نوشته و
پک های پذیرایی مغذی مدارس
پک های پذیرایی مغذی مدارس ایپک برای این منظور آماده شده اند تا دانش آموزان تغذیه سالم و مناسبی را داشته باشند .
همه پدر و مادرها نگران تغذیه فرزندان خود هستند .
علی الخصوص صبحانه که خوردن آن برای ما ضروری است .
صبحانه باید طوری باشد که مواد مورد نیاز و ضروری بدن را تامین کند .
ایپک باکس برای تهیه پک های پذیرایی مدارس از بهترین و معتبرترین برندها استفاده می کند .
مدیران و مسئولین عزیز می توانند پک های صبحانه مدارس را خر
قالب‌های اندیکاتور در IQ Option: پلتفرم معاملاتی IQ Option پر از ویژگی‌های مختلف است اما هنوز راه‌های بسیاری برای بهبود دادن آن وجود دارد.
به لطف یک قابلیت با نام قالب‌ها (Templates)، می‌توانید تمام اندیکاتورهای موردعلاقه‌ی خود را با هم گروه کرده و آنها را تنها با چند کلیک بر روی هر نماد معاملاتی که می‌خواهید اعمال نمایید. در زیر نحوه تنظیم قالب‌های شخصی سازی شده و استفاده از آن در معاملات آمده است:

برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینج
اردیبهشت ماه مورد علاقه ی من است. نه به خاطر شکفته شدن گل ها یا باران های بهاری اش یا به این خاطر که فرزند مورد علاقه ی بهار است. اردیبهشت ماه مورد علاقه ی من است به خاطر این که چهارمین روزش پذیرای تولدت بود و چه چیزی زیباتر از تولد تو؟
من از روز اول سال منتظر این روز بوده ام و حال که به این روز رسیده ایم نمی دانم چطور باید بگویم و از چه کلماتی استفاده کنم تا بدانی که چقدر دوستت دارم.
از چهارم اردیبهشت سال گذشته تا امروز ما کمی نزدیک تر شدیم. رازها
ترک
عادات بد باعث افزایش وقت و انرژی و در نتیجه رسیدن به موفقیت می‌شود.
همچنین این کار تقویت جنبه‌های مثبت اخلاقی و پیشرفت شما را در پی خواهد 
داشت.

تعریف عادت
عادت،
الگویی فکری یا رفتاری است که به حدی تکرار می‌شود که بروز آن تقریبا
ناخودآگاه است. همان‌طور که می‌دانید عادت‌ها می‌توانند سودمند یا مخرب
باشند.
یک مزیت
عادت، ناخودآگاه و خودکار بودن آن است که ما را از تمرکز بر انجام آن
بی‌نیاز می‌کند. عادت‌های خوبی مانند وقت‌شناسی یا
ما دستور العمل جدید مارچوبه شما را پیدا کردیم: تابه بخارپز و فوق العاده سریع. این روش استفاده از ماهیتابه در کمتر از پنج دقیقه مارچوبه تازه و خوش طعم به شما می دهد.وقتی غذاهای جانبی مارچوبه درست می کنید ، بیشتر دستور العمل ها پیشنهاد می کنند مارچوبه را برشته کنید. این روش بسیار خوشمزه و همه کاره است ، اما صادقانه بگوییم ، ما همیشه نمی خواهیم اجاق را گرم کنیم و تمام کارها را انجام دهیم. اینجاست که ماهر یا دیگ سرخ شده مورد علاقه شما وارد می شود! ش
یادمه همیشه توی مسیر تهران به سرخه مهستی گوش می‌دادیم. مهستی شده بود اولین خواننده‌ی موردعلاقه‌ی من، و الان هم یکی از اوناست. 
هروقت به بچگیم فکر می‌کنم کلی صحنه قشنگ میاد جلوی چشمم. دوران ایده‌آلی نبود، یه مامان دیوونه داشتم، و بابایی که زندان بود، یا موقعی که نبود هم اوضاعمون تعریفی نداشت. شاید الان همه فکر کنن دوران کودکی وحشتناکی داشتم، اما نه. من از همون سن یاد گرفتم آدمایی که آرامشم رو به هم می‌ریزن نبینم. برام مهم نبود مامانم قرص خ
_ کی رو میگی ؟! علی "... " دوست پسر فلانی ؟!
من : مگه فلانی دوست پسر داشت ؟!
_ اره مال چند سال پیشه.
من : ازدواج کرده الان
_اره میدونم.
من : با فامیل ما ازدواج کرده !
_ نری لو بدی ( یه چشمک :/ )
من : پسره اصلا اهل این کارا نبود ! شوهرشو میگم !  هیچوقت !
_ اع ؟!
من : اره :/

# حس یه شکی که به یقین تبدیل شد #

_ من یه ابانی تخسم ( :/)
من : من یه مردادی شرورم :)))))

"خارج دیالوگ "

نمیدونم من الان ادام یا واقعیم ! واقعا نمیدونم اینی که اینا میگن واقعا منم یا منم که دارم بازی م
از روزی که اطرافیان متوجه می‌شوند که شما باردار هستید روند زندگی شما رو به تغییر خواهد بود. زندگی فردی، فکرها و حالات درونی‌تان از همان روزی که تصمیم به بارداری می‌گیرید تغییر می‌کند اما روابط اجتماعی شما درست زمانی تحت تاثیر قرار می‌گیرد که افراد پیرامون‌تان متوجه بارداری شما می‌شوند. انگار یک برچسب پنهان مادری وجود دارد که روی پیشانی‌تان می‌خورد و از آن لحظه به بعد قاعده‌ی بازی‌های اجتماعی موجود با شما تغییر می‌کند. وارد جمع‌ها
توی مینی‌بوسی که ما رو می‌برد تا دم ورودی نشسته بودم و خواستم پردۀ جلوی شیشه رو کنار بزنم که یه لحظه از فکر اینکه چه دست‌هایی بهش خورده و ممکنه چقدر کثیف باشه چندشم شد. به ثانیه نکشید که فکر کردم اگه با لمس اون پارچه تمام احساسات و افکاری که اون آدم‌ها وقت لمسش داشتن، از حافظۀ پارچه به من منتقل می‌شد، چی می‌شد؟ پارچه رو دست گرفتم و چند لحظه‌ای چشمم رو بستم تا شاید این اتفاق بیفته؛ مثل تمام وقت‌هایی که خیال می‌کنم ممکنه یه اتفاقی بیفته و د
توی مینی‌بوسی که ما رو می‌برد تا دم ورودی نشسته بودم و خواستم پردۀ جلوی شیشه رو کنار بزنم که یه لحظه از فکر اینکه چه دست‌هایی بهش خورده و ممکنه چقدر کثیف باشه چندشم شد. به ثانیه نکشید که فکر کردم اگه با لمس اون پارچه تمام احساسات و افکاری که اون آدم‌ها وقت لمسش داشتن، از حافظۀ پارچه به من منتقل می‌شد، چی می‌شد؟ پارچه رو دست گرفتم و چند لحظه‌ای چشمم رو بستم تا شاید این اتفاق بیفته؛ مثل تمام وقت‌هایی که خیال می‌کنم ممکنه یه اتفاقی بیفته و د
امسال اولین تابستانی نیست که مهمان‌دار شده‌ام اما اولین تابستانی است که همراه با علی و مقتضیات همراهی‌اش باید پذیرای مهمان‌ها باشم. مهمان‌های هرساله‌ام مامان و بابا بودند که یا من یادم رفته است اولین باری که مهمان‌مان شدند اوضاع چه طور بود یا ناخودآگاه با نظم ذهنی و مدل من سازگارتر بودند.
مهمان‌های امسالم را خیلیی دوست دارم. چندین سال است که منتظر آمدن‌شان هستیم و لبخند رضایتی که روی لب های محمد است بیش از هر چیزی به من آرامش می‌دهد.
یه سری چیزها یه زمان مخصوصی داره یه تایم محدود ، مثل چای دارچینی که اگه بعد از گذشت یک ساعت صرف نشه ؛ درسته که چای و دارچین هنوز همونجا هست ولی اگه سر وقت نخوریم ، اگه اون لحظه ای که بوی عطر و بخار دلچسب چای بلند میشه نخوریم دیگه نمیتونم این لذت رو بچشیم دیگه اون مزه وجود نداره . اینهمه داستان سرایی کردم که بگم درسته که ما یه چیزایی رو تعیین نکردیم مثل همین مدت زمان طولانی بودن عطر و گرمای چای و یا حتی بعضی از لحظات و فرصت های خوب ، ولی یادمون باش
7- Townske و ری اکت نیتیو طراحی اپلیکیشنTownske قصد دارد تا در قضیه راهنمای الهام بخش هجرت سرویس دهی نماید. اپلیکیشن شما‌را به افراد محلی هر شهری متصل میکند تا لیستی از مکان‌های موردعلاقه خویش در آن شهر را بدست آورید و یک لیست سرپرستی از مکان ها را برای کشف و تجربه به صورت محلی تولید مینماید. داشتن اکانت کاربری برای یوزرها اجباری نیست، ولی بسیار عالی می‌باشد، در صورتیکه اکانت کاربری ایجاد نمایید، زیرا به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا مکان د
این پست رو هلن چند روز پیش گذاشته بود و من رو هم به چالش دعوت کرده بود، اما نمی‌دونم چرا پست رو کلا ندیده بودم و ستاره‌ش هم برام روشن نشده بود!
قراره چند تا از کتابای خوبی که این اواخر خوندیم رو معرفی کنیم. 
اگر بخوام کتابایی که این اواخر مشغول خوندنشون بودم رو نام ببرم، باید بگم: مبانی نقشه‌خوانی، آب‌وهوای ایران، ژئومورفولوژی دینامیک و برنامه‌ریزی شهرهای جدید. =)
پس می‌ریم برای دوران پیش از اینا... 
مطلقا تقریبا
خیلی خیلی کتاب قشنگی بود!
ا
قصه کودکانه
داستان کودکانه

اگر کودک در خانواده داشته باشید و برای او کتاب جالبی بخوانید؛ متوجه خواهید شد که چندین بار از شما درخواست
می‌کند که همان کتاب را برایش بخوانید. شاید بعضی وقت‌ها تکرار درخواست خواندن کتاب آن‌قدر زیاد شود که شما را
متعجب کند، این حالت در مورد دیدن فیلم‌های موردعلاقه‌ی کودکان نیز صدق می‌کند.

چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ وقتی‌که بیش‌تر دقیق می‌شویم، می‌بینیم هر بار که داستان را برای کودک می‌خوانیم او به یک
ب
قصه کودکانه
داستان کودکانه

اگر کودک در خانواده داشته باشید و برای او کتاب جالبی بخوانید؛ متوجه خواهید شد که چندین بار از شما درخواست
می‌کند که همان کتاب را برایش بخوانید. شاید بعضی وقت‌ها تکرار درخواست خواندن کتاب آن‌قدر زیاد شود که شما را
متعجب کند، این حالت در مورد دیدن فیلم‌های موردعلاقه‌ی کودکان نیز صدق می‌کند.

چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟ وقتی‌که بیش‌تر دقیق می‌شویم، می‌بینیم هر بار که داستان را برای کودک می‌خوانیم او به یک
ب

SF9✨
- اسم✨ : Lee Jaeyoon / 이재윤
- اسمِ استیج :  Jaeyoon / 재윤
- تولد : 1994 . 8 . 9
- موقعیت در گروه : لید ووکال، دنسر
- ایموجی :
- لقب : Honey voice, Honeyoon, Yoonaaa
- قد : 184
〰 مدت کارآموزی : حدود دو سال
〰 اعضای خانواده : پدر ، مادر و خواهر کوچکتر